Ispanijos čempionato rungtynėse Madrido „Real“ (3/0) klubas namie 86:79 (14:13, 23:20, 22:17, 27:29) įveikė Roko Jokubaičio atstovaujamą Barselonos „Barcelona“ (2/1) ekipą.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje Madrido ekipa turėjo dviženklį pranašumą (61:50), tačiau katalonai priartėjo – 58:64. Vis tik netrukus Madrido klubas padidino pranašumą – 68:58. Šeimininkai išsaugojo persvarą ir laimėjo 86:79.

R.Jokubaitis buvo naudingiausias komandos žaidėjas – jis per 21 minutę pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų, o jam būnant aikštėje „Barca“ pelnė 16 taškų daugiau nei varžovai.

Nugalėtojams Vincentas Poirier pelnė 22 taškus (8 atk. kam.), Facundo Campazzo pridėjo 17 (5 rez. per.), Džananas Musa – 13 (5 rez. per.).

Pralaimėjusiems Dario Brizuela įmetė 14 taškų (6/8 metimai), Nicolasas Laprovittola pridėjo 10 (8/9 baud.), Nikola Kaliničius – 8 (1/5 trit.).

Tai antroji Madrido klubo pergalė prieš katalonus sezono starte. Pirmąjį laimėjimą „Real“ pasiekė Supertaurės varžybose.

Eurolygos kovas „Barcelona“ pradės maču namie su Stambulo „Anadolu Efes“, o „Real“ – išvykoje su Vitorijos „Baskonia“.