Antradienį Eurolygoje įvyko ketvirtfinalio serijos trečiosios rungtynės tarp Roko Jokubaičio atstovaujamos „Barcelona“ ekipos ir Igno Brazdeikio atstovaujamos Pirėjo „Olympiacos“. Pirėjuje vykusiose rungtynėse pergalę po pratęsimo 82:80 (13:13; 13:24; 25:14; 14:20; 11:9) išplėšė „Barcelona“.

Serijoje iki trijų pergalių po šių rungtynių 2:1 pirmauja Barselonos krepšininkai. Primename, kad pirmoji akistata Pirėjo komandos pergale 77:75, antrąją „Barca“ laimėjo 77:69.

Rokas Jokubaitis šiose rungtynėse taškų nepelnė, tačiau padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu Ignas Brazdeikis rungtynes praleido ant suolelio.

Barselonos komandą į pergalę vedė Janas Vesely, kuris pelnė 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 1rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Filipas Petruševas, kurio sąskaitoje – 18 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai.

Pirmasis kėlinys buvo ne itin nerezultatyvus, o po jo nė viena komanda pranašumo neįgijo – 13:13.

Antrojo kėlinio pradžioje Pirėjo komanda įgijo nedidelę persvarą ir stengėsi ją išlaikyti – 25:22. Tiesa, Willy Hernangomezas ją naikino, pelnydamas dvitaškį su pražanga (25:25), bet spurtą surengė ir Pirėjo aukštaūgiai. Nors skirtumą prieš pertrauką Barselonos krepšininkai sušvelnino, tačiau po pirmosios mačo dalies šeimininkai pirmavo 37:32.

Thomaso Walkupo tritaškiai niekaip neleido svečiams perimti iniciatyvos. Nors epizodiškai „Barcelona“ išsiverždavo į priekį, tačiau tai trukdavo neilgai. Visgi „Barcelona“ sugebėjo šiek tiek pabėgti į priekį ir baigiantis kėliniui pirmavo 57:51.

Likus pusketvirtos lemiamo kėlinio minutės „Olympiacos“ pirmavo 64:63, o skirtumą augino įspūdingą tritaškį pataikęs F. Petruševas – 67:63. Netrukus tikslus buvo Nigelas Williamsas-Gossas buvo tikslus – 69:63, o rezultatą švelnino Alexas Abrinesas (66:69), bet svarbiu metimu jam atsakė Th.Walkupas – 71:66. Likus 7,6 sek. N.Laprovittola prasiveržimu lygino rezultatą (71:71), o N.Williamsas-Gossas nepasinaudojo proga išplėšti pergalę ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsimo metu vyko apylygė kova ir likus kelioms sekundėms rezultatas buvo lygus (80:80). Visgi F. Petruševas prasižengė paskutinio varžovų metimo metu ir Jabari Parkeriui realizavus baudų metimus Barselonos ekipa šventė pergalę.

„Olympiacos“: Filipas Petruševas 18, Mosesas Wrightas 16 (8 atk. kam., 24 n.b., Thomasas Walkupas 10 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 18 n.b.), Nigelas Williamsas-Gossas 9, Moustapha Fallas (7 atk. kam., 15 n.b.), Alecas Petersas ir Shaquille‘as McKissicas – po 8.

„Barcelona“: Janas Vesely 16, Tomašas Satoransky (3/4 trit.), Willy Hernangomezas ir Jabari Parkeris (9 atk. kam., 3/4 trit.) – po 13, Nicolasas Laprovittola 12 (8 rez. perd.).