10
Belgrado „Partizan” – Madrido „Real” (nuotr. SCANPIX)

Pirmąją pergalę Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Madrido „Real“ krepšininkai. Karališkasis klubas svečiuose po sunkios kovos 82:80 (19:32, 26:16, 21:15, 16:17) palaužė Belgrado „Partizan“ komandą. Ispanijos ekipa serijos rezultatą sušvelnino 1-2, o ketvirtasis mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį taip pat Belgrade.

10

Lyg ant sparnų rungtynes pradėję aikštės šeimininkai pelnė pirmuosius 12 taškų be oponentų atsako ir nutolo (0:12). Dar tame pačiame pirmajame kėlinyje skirtumas išaugo iki 15 taškų (13:28). Po tokio šoko svečiai iš Ispanijos atsikvošėjo tik antrajame kėlinyje, kai atsakė atkarpa 11-0 ir sumažino deficitą (37:41).

Galiausiai po didžiosios pertraukos karališkasis klubas persvėrė rezultatą savo naudai pirmą kartą mače (58:53). Susitikimo baigtį nulėmė ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 24 sekundes tritaškį smeigęs Nigelas Williamsas-Gossas. Būtent jo tolimas metimas išvedė svečius į priekį (80:77). Aikštės šeimininkai puolime strigo, o vėliau ir prasižengė. Savo ruožtu Mario Hezonja pridėjo dar du tikslius baudų metimus (82:77). Likus 3 sekundėms, Zachas LeDay pataikė iš toli (82:80).

Svečiai nesėkmingai išsimetė iš už šoninės linijos ir Jamesas Nunnally perėmė kamuolį, tačiau chaotiška greita ataka taškais nevirto – 82:80.