Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Dalaso „Mavericks“ krepšininkai. Jasono Kiddo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:86 (28:25, 32:20, 34:27, 19:14) sutriuškino Fynikso „Suns“ krepšininkus.

Vakarų pusfinalio serijos rezultatas tapo 3 - 3 ir lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Fynikse.

Šioje serijoje iki šiol visas rungtynes laimėjo namų komanda ir galutinis skirtumas būdavo didesnis nei septyni taškai.

Luka Dončičius nugalėtojams per 35 minutes surinko 33 taškus (9/18 dvit., 2/8 trit., 9/14 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 4 kartus.

Pralaimėjusiems Deandre’as Aytonas surinko 21 tašką ir 11 kamuolių, Devinas Bookeris pelnė 19 taškų.

Dalaso komanda trumpai atsiliko pirmajame kėlinyje. Prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė 16 taškų, o antroje mačo pusėje „Mavericks“ buvo priekyje 27 taškų persvara.

„Suns“: Deandre'as Aytonas 21 (10/16 dvit., 11 atk. kam.), Devinas Bookeris 19 (6/13 dvit., 8 atk. kam., 8 kld.), Chrisas Paulas 13, Jae'as Crowderis 9, Mikalas Bridgesas 7, Torrey Craigas 6, Cameronas Johnsonas 5.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (9/18 dvit., 2/8 trit., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Reggie'as Bullockas 19 (5/11 trit., 7 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 18 (6/11 dvit.), Spenceras Dinwiddie'as 15 (5/7 trit.), Maxi Kleberas 9, Dwightas Powellas 8, Dorianas Finney-Smithas 4.