Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Moteris feisbuke pasidalijo savo sužadėtuvių žiedo nuotrauka  (nuotr. facebook.com)

Feisbuko naudotoja pasidalino nuotrauka su savo sužadėtuvių žiedu, tačiau liko sukritikuota, rašoma dailystar.co.uk. Fotografija daugelį privertė susirūpinti dėl nuospaudų ant moters pirštų.

REKLAMA

Drąsios moterys internete dalinasi savo sužadėtuvių žiedų nuotraukomis, o tada prašo nepažįstamųjų jas kritikuoti. Šią savaitę feisbuke viena mergina nusprendė padaryti būtent taip.

Kritiškai nusiteikusių socialinio tinklo naudotojų ji paprašė pasidalinti nuoširdžia savo nuomone apie jos žiedą, tačiau jie labiau susirūpino nuospaudomis ant jos pirštų.

Grupėje „That's It, I‘m Ring Shaming“ mergina rašė: „Ištekėjusi jau trejus metus, sakykite ką norit. Laukiu naujo amžinybės žiedo, todėl noriu pažiūrėti, ką manote apie dabartinį. Net nesiruošiu teisintis, kritikuokit, kiek norit.“

Nuotrauka susilaukė tuzinų patiktukų ir daugiau nei 200 komentarų – komentatoriai visai nesiruošė būti santūrūs. Vietoj to, kad šaipytųsi iš moters žiedų, daugelis jaudinosi dėl nuospaudos po vienu labai siauru žiedu.

Vienas žmogus rašė: „MERGAITE! Tau žiedas per mažas. Tavo pirštas bando jį praryti.“

Buvo ir daugiau pritariančių: „Tau tuoj nukris pirštas. Žiedas tau netinka!“

Kita rašė: „Aš irgi balsuoju už tai, kad žiedą reikia praplatinti. Atrodo, kad jai nepatogu.“

Dar kita pridūrė: „Ar tu dar jauti tą pirštą?“

Kai kurie kiti komentatoriai dėl žiedo dydžio nesijaudino, ir nusprendė vis tiek jį sukritikuoti. Dar kai kam nepatiko, kad mergina nešioja du žiedus iš kontrastuojančių spalvų metalų.

Vienas žmogus rašė: „Kam maišyti baltą ir geltoną auksą?“

Kitas juokavo: „Galiu lažintis, kad ir į skalbimo mašiną dedi baltus ir juodus drabužius kartu.“

Kiti kritikai moters žiedus vadino „neskoningais“, „pigiais“ ir „tokiais nuobodžiais, kad net skauda“.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI