Gairės

nuotrauka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuotrauka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuotrauka“.

Meghan Markle dalijasi nauju portretu: juo pažymėjo naują gyvenimo etapą

Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle (42 m.) pranešimą apie naują tinklalaidės kontraktą lydėjo naujas portretas, kurį nusifotografavo ypatingas jos gyvenime žmogus. Meghan Markle naujai pristatytoje nuotraukoje švelniai šypsosi vilkėdama pilką golfą be rankovių ir sudėjusi rankas priešais save. Nuotrauką užfiksavo Misanas Harrimanas, garsus fotografas, kuris artimai draugauja su Meghan.
2024-02-15

Maksimas Galkinas pasidalijo nauja Alos Pugačiovos nuotrauka: „Skambutis draugui“

Komikas Maksimas Galkinas pasidalijo naujausia savo žmonos dainininkės Alos Pugačiovos nuotrauka. Nuotrauka Maksimas Galkinas įkėlė į socialinį tinklą „Instagram“. Šalia jos parašė: „Skambutis draugui.“ Po įrašu – ir kino aktoriaus bei dainininko Antonio Banderaso komentaras. „Nėra ko jam skambinti, jis eina ne pro tas duris“, – rašė aktorius. Jo komentaras susilaukė virš tūkstančio reakcijų.
2024-02-14

Ši nuotrauka žaibiškai plinta internete: ar pastebėsite kodėl?

Viename iš elitinių Australijos priemiesčių kilo pasipiktinimas dėl mažiems automobiliams skirtoje vietoje pastatyto „Bentley“ nuotraukos. Diskusija kilo, kai „Mosman Living“ „Facebook“ puslapyje buvo paskelbta nuotrauka, kurioje matyti mėlynas prabangus automobilis, pastatytas prekybos centre Sidnėjaus Žemutinėje šiaurinėje pakrantėje (Lower North Shore). Prie nuotraukos buvo parašyta: „Nuostabu, koks mažas automobilis šiais laikais yra Mosmane“. Daugelis bendruomenės narių suskubo pasijuokti...
2024-01-27

Siekiant paremti Ukrainą, Kaune – vienos nuotraukos paroda

Laikinojoje sostinėje esančiame bare vyksta vienos nuotraukos ekspozicija, kuria siekiama surinkti lėšų su Rusija kariaujančiai Ukrainai. Iniciatoriai kviečia asmenis įsigyti nuotraukos, kurioje užfiksuotas ukrainiečių karys, apšaudymo metu lendantis pro namo stoge artilerijos išmuštą skylę, tiražo spaudą ir taip paremti Ukrainą.

55-erių modelis Christensen paviešino žadą atimantį kadrą: sunku atitraukti akis

Modelis Helena Christensen atrodė pritrenkiančiai, kai gimtadienio proga socialinėje žiniasklaidoje paskelbė naują įrašą ir pademonstravo savo neblėstantį grožį. 55 metų žvaigždė „Instagram“ tinkle paskelbė nuotraukų seriją iš savo gimtadienio, kuris sutampa su Kalėdų šventėmis. „Gimtadienio atokvėpis  su šeima“, – parašė ji po nuotraukomis. Vienoje iš jų Helena atrodė laiminga, kai pozavo ant laiptelių po maudynių upėje.
2023-12-31

Paviešinta nematyta princesės Dianos nuotrauka: pardavė už įspūdingą sumą

Į viešumą iškilo nematyta nuotrauka, kurioje užfiksuota princesė Diana, kai jai buvo 16 metų – tada ji buvo pamergė savo sesers vestuvėse. Ji buvo parduota už įspūdingą sumą. Besišypsanti skaisčiaveidė paauglė Spencerių šeimos nuotraukoje vilki ilgą baltos ir raudonos spalvos raštuotą suknelę ir laiko rožių puokštę. 1978 m. balandžio 20 d. Vestminsterio abatijoje princesės Dianos sesuo Jane Spencer ištekėjo už karalienės asmeninio sekretoriaus padėjėjo Roberto Felloweso, rašo mirror.
2023-12-23

Sunkiai sergančio Bruce Willis žmona parodė, kaip vyras atrodo dabar

Bruce‘o Williso žmona pasidalijo nauja aktoriaus nuotrauka, kurioje matyti, kaip visa gausi  šeima susirinko švęsti Padėkos dienos. Emma Heming Willis savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo miela akimirka, kai visa šeima linksmai leidžia laiką kartu. Nuotraukoje yra ir buvusi Bruce‘o žmona aktorė Demi Moore, su kuria jie išsiskyrė 2000 metais. Pora tebėra artima, nes kartu augina vaikus. Kartu su Demi ir jos dukromis nuotraukoje yra ir Bruce‘o bei Emmos vaikai.
2023-12-17

57-erių Salma Hayek kaitina gerbėjų kraują: parodė pavydėtiną figūrą

Holivudo žvaigždė Salma Hayek „Instagram“ tinkle džiugino savo gerbėjus – nuotraukoje ji pozavo vilkėdama atogrąžų spalvomis margintą bikinį. Salma Hayek pribloškė savo gerbėjus, nes naujausiame „Instagram“ įraše pozavo vilkėdama aptemptą bikinį. Holivudo žvaigždė, vilkėdama geltonos spalvos atogrąžų raštais margintą bikinį pozavo prie akmeninės sienos ir savo sekėjams socialiniame tinkle pademonstravo įspūdingas kūno formas.
2023-12-16

Garsus atlikėjas pasidalijo nuotrauka, daryta prieš 47 metus: ar atpažinsite, kas jis?

Dainininkas Rytis Cicinas nustebino gerbėjus ir pasidalijo nuotrauka, daryta 1976 metais. Savo vaikystės nuotrauką Rytis Cicinas įkėlė į socialinio tinklo „Instagram“ istorijas. „Tai kur mano dovanos... Prieš 47 metus“, – rašė jis. Rytis Cicinas turi daugybę įvairiausių titulų, o neretai jis žinomas ir kaip Lietuvos estrados princas. Tiesa, pats dainininkas teigia, kad tai – tik žiniasklaidos prikabinta etiketė. Didžiausias jo paties tikslas – tai publikos meilė.
142 2023-12-08

Lietuvos danguje – žadą atimantis reiškinys: sunku atitraukti akis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pasidalino įspūdingu Plungės rajone užfiksuotu kadru ir paaiškino apie daugeliui nuostabą keliantį reiškinį – Saulės halą. Nuotrauka iš „Facebook“ grupės „Orų entuziastai“ ir paaiškinimu, kas tai per reiškinys, pasidalinta meteo.lt socialinių tinklų paskyroje. Specialistai teigė vis sulaukiantys Saulės halo nuotraukų ir klausimų, kas tai, ne vienas nusistebi, kad tokio vaizdo dar nėra matę.
2023-12-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų