Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Veido kaukė  (nuotr. 123rf.com)

Pradedant keistis orams keičiasi ir mūsų oda. Bet šį pavasarį visai nėra reikalo vargti dėl sausos ir besilupinėjančios odos, rašoma bustle.com. Odai drėgmės suteiks keletas namų gamybos drėkinamųjų kaukių.

REKLAMA

Kam reikia prabangių spa procedūrų, kai namuose iš visiškai natūralių priemonių galima pasigaminti puikiausią veido kaukę?

Receptas: pusė prinokusio banano; 1 arbatinis šaukštelis medaus; 1 valgomasis šaukštas sodos.

Kaukė puikiai tinka norint suteikti odai drėgmės ir tuo pačiu ją eksfolijuoti. Valgomoji soda švelniai eksfolijuoja, o medus yra natūralus drėkiklis.

Tai reiškia, kad medus iš oro ištraukia drėgmę ir perduoda ją odai – toks drėkinimas yra giluminis. Šią prabangią kaukę dar papildo bananas – jis prideda visą pluoštą vitaminų, kurie drėkina ir šviesina odą.

Be to, šios kaukės kvapas – tiesiog nuostabus, tiesą sakant, joje norisi maudytis. Be to, kaukės poveikis odai yra labai malonus – iš pradžių ji gali atrodyti kiek lipni, bet po kelių minučių išdžiūsta.

Jei norite stipresnio efekto, prieš kaukę nuplaunant, ją galima į odą švelniai įtrinti. Taip sodos poveikis odai bus stipresnis ir atsikratysite kenksmingų negyvų odos ląstelių. Kaukę ant veido palikite dešimčiai minučių – taip drėkinamasis poveikis bus maksimalus.

 

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI