Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Nuotaka (nuotr. Shutterstock.com)

Nuotaka sukėlė gana didelį sujudimą internete, kai ji pasipiktino koronaviruso pasekmėmis. Anoniminė moteris savo vestuvių svečiams sakė, kad jie bus „mirę jai“, jei jie nepasirodys jos šventėje dėl pandemijos, rašo dailystar.co.uk.

REKLAMA

Nuotaka sukėlė didelį pasipiktinimą, pasakiusi vestuvių svečiams, kad ji nebus patenkinta, jei jie praleistų ypatingą dieną dėl koronaviruso. Originalioje „Facebook“ žinutėje, kuria vėliau pasidalino „Reddit“, nuotaka pasakojo, kad iki jos sutuoktuvių liko kelios savaitės.

Ji sakė: „Aš išleidau tūkstančius dolerių. Mankštinausi, taupiau pinigus, išbandžiau jėgas ir dirbdama su elektros ir medžio darbais, personalizavau dovanas, atsakydama į milijoną elektroninių laiškų ir vonioje išgėriau daug vyno.

Taigi manau, kad galiu pagrįstai sakyti savo svečiams, kad... man nerūpi. Jei praleidi mano vestuves dėl koronavirusinės paranojos. Tu man miręs “.

Nenuostabu, kad daugelis „Reddit“ vartotojų greitai pasmerkė nuotaką dėl jos labai savanaudiškos pastabos. Vienas pasakė: „Aš taip pat būčiau supykęs, bet pagalvok apie kitus žmones, išskyrus save, moterie“.

Kitas pridūrė: „Šaunu, todėl visi vestuvių svečiai, turintys ką nors panašaus į autoimuninę ar lėtinę ligą, rizikuos savo gyvybe dalyvaudami tavo vestuvėse. Aš tikiu, kad tai verta tūkstančių dolerių, kuriuos išleidai savo šventei“.

REKLAMA

Trečiasis komentavo: „Mano pusbrolio vestuvės turėjo būti kitą savaitgalį, žinote, ką jie padarė? Pakeitė laiką! Nes jie protingi“.

Nors ketvirtasis rašė: „Mano močiutei beveik 90 metų. Aš ją matau dažnai. Manau, kad baisu būti savanaudiškam tokioje situacijoje. Gaila dėl jūsų vestuvių, tačiau nerizikuočiau savo šeimos sveikata“.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI