Gairės

rima urbonaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rima urbonaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rima urbonaitė“.

Ekspertė apie Nausėdą ir prezidentūros klaidas: „Net sunku patikėti, kad tai apskritai įvyksta“

Gabrielius Landsbergis po 5 mėnesių pertraukos pagaliau susitiko su Gitanu Nausėda. Ar panašu, kad prezidentas ir ministras tikrai deda pastangas susitarti dėl ambasadorių ir kur link tie nesutarimai veda, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė politologė Rima Urbonaitė. Pokalbį G. Landsbergis vertina pozityviai, bet sprendimų dėl ambasadorių nėra.

Politologai apie LSDP sprendimą nedalyvauti prezidento rinkimuose: tai logiškas, racionalus žingsnis

Politologai sutaria, kad Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) sprendimas nedalyvauti artėjančiuose prezidento rinkimuose ir remti dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos kandidatūrą yra logiškas žingsnis, kurį buvo galima nuspėti. Visgi jie mano, kad šis „socialdemokratų reveransas“ nebūtinai išpildys partijos lūkesčius. Mykolo Romerio universiteto (MRU) lektorės Rimos Urbonaitės teigimu, socialdemokratai greičiausiai ėjo pragmatišku keliu, taupydami partijos resursus.

Prezidento rinkimų intriga: dėl ko gali būti ramus vienas kandidatas ir kas mes jam iššūkį

2024 metais lietuvių laukia tikras rinkimų maratonas, tačiau daugiausiai dėmesio tikriausiai sutrauks gegužę prie balsadėžių kviesiantys prezidento rinkimai. Ekspertai gana gerai vertina dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos šansus ir išskiria tris pagrindinius favoritus, kas galėtų kartu su juo patekti į antrąjį rinkimų turą. Visgi pergalės šampaną apžvalgininkai G. Nausėdai siūlo dar palaikyti šaldytuve, kadangi rinkimų istorija rodo, kad gali atsitikti ir didelių netikėtumų.

Šimonytei rinkimuose ekspertai piešia ir juodžiausią scenarijų: „Patys matote“

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) antrą kartą patikėjo Ingrida Šimonyte ir išleido ją į lenktynes dėl Daukanto rūmų. Visgi ekspertai netiki premjerės šansais 2024 m. prezidento rinkimuose. Pasak jų, I. Šimonytė „susitepė valdžia“, jos reitingai prasti, tad net ir 2019 m. pasiektą rezultatą pakartoti bus itin sunku.

Politologas apie prezidento rinkimus: tik du kandidatai dalyvauja dėl pergalės

Prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė, kad sieks antrosios kadencijos. Ar rinkimų favoritas jau aiškus? O gal iššaus netikėtas „juodasis arkliukas“? Kokios intrigos mūsų laukia 2024 m. prezidento rinkimuose? Apie šią situaciją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo Mykolo Romerio universiteto (MRU) politologė Rima Urbonaitė ir Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

DIENOS PJŪVIS. Prezidento rinkimai 2024 m. – ar laukia intriguojanti kova?

Prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė, kad sieks antrosios kadencijos. Ar rinkimų favoritas jau aiškus? O gal iššaus netikėtas „juodasis arkliukas“? Kokios intrigos mūsų laukia 2024 m. prezidento rinkimuose? Apie šią situaciją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Mykolo Romerio universiteto (MRU) politologė Rima Urbonaitė ir Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

Politologė: Ignas Vėgėlė turi neblogus šansus, tačiau kol kas daugiau pompastikos nei turinio

Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė sako, kad prezidento posto siekiantis Ignas Vėgėlė rinkimuose turi neblogus šansus, tačiau teigia jo prisistatyme pasigendanti turinio. „I. Vėgėlė turi neblogus šansus patekti į populiariausiųjų ketvertuką. (...) Jis tikrai nebus šitų rinkimų uodegoje. Man jis yra šiek tiek juodasis arkliukas vis dar. Ar šitas arkliukas gali nujoti pakankamai toli? Manau, kad taip.

DIENOS PJŪVIS. Žvilgsnis į valdančiuosius: kokį pūlinį atveria Šimonytės ir Armonaitės konfliktas?

Premjerė Ingrida Šimonytė ir ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė viešai susipliekė Vyriausybės susitarime. Ar tai rodo vis aštrėjančius Laisvės partijos ir konservatorių santykius? Ar tai rinkimų kampanijos pradžia? Ar vis dar egzistuoja valdančioji koalicija?  Į visus šiuos klausimus naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ atsako Mykolo Romerio universiteto politologai – Rima Urbonaitė ir Virgis Valentinavičius.

DIENOS PJŪVIS. Ar Grybauskaitė galėtų ryžtis sugrįžimui?

Nors buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė, kad 2024 metais neketina dalyvauti rinkimuose, viešojoje erdvėje vis pasirodo buvusios šalies vadovės simpatikų lūkestis, kad ji grįš. Internete jau atsirado peticija, kurioje renkami parašai dėl D. Grybauskaitės dalyvavimo prezidento rinkimuose. Ar D. Grybauskaitė visgi galėtų ryžtis sugrįžimui, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja politologė Rima Urbonaitė ir komunikacijos ekspertas Arijus Katauskas.
117 2023-08-21

Prezidentui Nausėdai Urbonaitė įžvelgia rimtą konkurentą: jei taip ir toliau, gali pralenkti?

Pirštinę Gitanui Nausėdai prezidento rinkimuose norėtų mesti ir konservatoriai, tačiau jų garsių pavardžių perspektyvos smarkiai ribotos. Ką atskleidžia naujausios gyventojų apklausos ir kokių staigmenų gali pažerti artėjantys Seimo rinkimai, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė politologė Rima Urbonaitė.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų