rezultatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rezultatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rezultatas“.

Paulas George'as pasiekė asmeninį sezono rekordą: tai padėjo įveikti „Thunder“

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (26/14) krepšininkai. Tyronno Lue'o treniruojama komanda namų arenoje 128:117 (35:30, 30:31, 34:28, 29:28) įveikė Oklahomos „Thunder“ (27/13) klubą. Los Andželo klubą į pergalę vedė Paulas George'as, kuris įmetė 38 taškus bei sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas įmetė po 16 taškų. „Clippers“ šiąnakt laimėjo 9 kartą per 11 rungtynių.
2024-01-17

Domanto Sabonio klubas tragiškai sužaidė rungtynių pabaigą: išvaistė 22 taškų pranašumą

Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas 117:119 lemiamą rungtynių atkarpą pralaimėjo 4:23 ir galiausiai nusileido Fynikso „Suns“.  D. Sabono aruode – 21 taškas (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 blokuotas metimas.  Tai buvo jau 11-asis lietuvio trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-17

Pirmojo Eurolygos rato pergale uždaryti nepavyko: „Žalgirį“ namuose palaužė „Maccabi“

Kauno „Žalgiris“ (5/12) ketvirtadienio vakarą sužaidė paskutines Eurolygos pirmojo rato rungtynes, kur namuose susitiko su Tel Avivo „Maccabi“ (10/7). Tiesa, nepaisant sąlyginai geros rungtynių pradžios Kazio Maksvyčio auklėtiniams ir vėl nepavyko išsikapanoti iš pralaimėjimų serijos ir kauniečiai 70:78 (18:16, 15:16, 16:29, 21:17) patyrė jau 6-ąjį pralaimėjimą paeiliui. Pirmieji taškus šiose rungtynėse pelnė svečiai, o jų taškų kraitį atidarė buvęs žalgirietis Joshas Nebo.
106 2023-12-28

Skaičių magija „Žalgiriui“: daugiau nei pusėje sezonų per dešimtmetį – identiškas rezultatas

Kauno „Žalgirio“ komanda ketvirtadienio vakarą sausakimšai užpildytoje namų arenoje 88:91 nusileido Vilerbano ASVEL klubui bei patyrė trečiąją nesėkmę šio sezono Eurolygoje. Lietuvos čempionų pergalių ir pralaimėjimų balansas dabar yra 3-3 ir tai būtų niekuo neišsiskiriantys skaičiai jeigu nepažvelgtume į ankstesnius dešimt sezonų.
2023-11-04

Mažeikių klubas užkūrė pirtį „Žalgiriui“: nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę minutę

Kauno „Žalgiris“ (4/0) antrą savaitę iš eilės turėjo kaip reikiant pavargti, kad pasiektų pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Ir vėl tik ketvirtajame kėlinyje atkutę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Telšiuose 73:69 (15:16, 20:27, 10:14, 28:12) parklupdė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0/4) ekipą, kuriai iki šiol nepavyksta atsidaryti pergalių sąskaitos. Mačo starte kauniečiai įsibėgėjo itin lėtai – pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė tik įpusėjus pirmajam kėliniui.
2023-10-09

Pirmąją pergalę iškovojusi Suomija priartėjo prie olimpinės atrankos

Pirmąją pergalę iškovojo dėl 17–32 vietų pasaulio čempionate kovas tęsianti Suomijos rinktinė. Lauri Markkaneno vedami suomiai užtikrintai 100:77 palaužė Žaliojo Kyšulio salų krepšininkus ir žengė žingsnį link olimpinės atrankos, kuri vyks kitą vasarą.  Geriausias savo rungtynes šiame čempionate sužaidė suomių žvaigždė Lauri Markkanenas. Aukštaūgis pelnė 34 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, jis pataikė 12 metimų iš 19 bei surinko 37 naudingumo balus.
2023-08-31

Du sūnus auginantys tėvai „dėl įdomumo“ atliko DNR: pamačius rezultatą apsipylė ašaromis

Kai viena šeima iš Jungtinių Amerikos Valstijų „dėl įdomumo“ nusprendė pasidaryti DNR testus, moteris nė nenumanė, kokią šokiruojančią tiesą jis atskleis – paaiškėjo, kad jų jauniausias sūnus iš tiesų yra net ne jų, o svetimų žmonių. 47 m. Donna Johnson ir jos 47 m. vyras Vanneris kartu su savo dviem vaikais – 18-mečiu Vanneriu Jaunesniuoju ir 12-mečiu Timu – atliko DNR testus. Ji paaiškino, kad testą atliko „dėl pramogos“, norėdami daugiau sužinoti apie savo kilmę, protėvius.
2023-05-23

Sabonio sąskaitoje – įspūdingos rungtynės prieš geriausią NBA komandą ir masinis konfliktas

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas įspūdingas rungtynes NBA lygoje, tačiau to pergalei šįkart neužteko. Reguliaraus sezono mače Sakramento „Kings“ (40/27)  namuose124:133 neatsilaikė prieš Milvokio „Bucks“ (49/19). Iki rungtynių pabaigos likus 4 min. „Kings“ atsilikinėjo tik dviem taškais (114:116), tačiau tuomet „Bucks“ surengė spurtą ir šventė pergalę.  Antrajame kėlinyje „Kings“ turėjo 15 taškų persvarą.
2023-03-14

Kaip geriausiais laikais žaidę George'as ir Leonardas sutriuškino „Spurs“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) triuškinančią pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“ (27/24) ekipa. Kalifornijos klubas namie 138:100 (41:25, 37:32, 26:24, 34:19) nušlavė San Antonijaus „Spurs“ (14/35). „Clippers“ toli pabėgo dar pirmajame kėlinyje (41:25), o iki ilgosios pertraukos peržengė 20 taškų persvarą (78:57). Ketvirtajame kėlinyje skirtumą dar labiau padidinti sugebėjo ir rezerviniai krepšininkai.
2023-01-27

Vyras panoro tatuiruotės su „Trečiadienės“ aktore: pamatęs rezultatą nežinojo, kur dėtis

Serialas „Trečiadienė“ pribloškė „Netflix“ žiūrovus, o tituluota aktorė Jenna Ortega šiurpiosios Trečiadienės Adams personažą prikėlė naujam gyvenimui. Nenuostabu, kad įkvėpti naujojo serialo, kai kurie jo gerbėjai savo meilę išreikš per tatuiruotes. Deja, vieno tatuiruočių mylėtojo naujoji tatuiruotė, kuriame vaizduojama Trečiadienį, patiko ne visiems. Kai kurie mano, kad tatuiruotė labiau primena Holivudo legendą Samuelį L. Jacksoną, o ne 20-metę J. Ortegą.