Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) triuškinančią pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“ (27/24) ekipa. Kalifornijos klubas namie 138:100 (41:25, 37:32, 26:24, 34:19) nušlavė San Antonijaus „Spurs“ (14/35).

„Clippers“ toli pabėgo dar pirmajame kėlinyje (41:25), o iki ilgosios pertraukos peržengė 20 taškų persvarą (78:57). Ketvirtajame kėlinyje skirtumą dar labiau padidinti sugebėjo ir rezerviniai krepšininkai. Sužibėti pavyko Paului George’ui, kuris per 35 minutes pelnė 35 taškus (9/11 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą prasižengė.

Antrą kartą per savaitę buvusios komandos nepagailėjo Kawhi Leonardas, surinkęs 27 taškus. San Antonijuje sausio 21-ąją jis suvertė 36 taškus, nukaldamas gerokai sunkesnę pergalę (131:126). Ryškiausias skirtumas tarp komandų buvo pataikyme iš toli – „Clippers“ (18/38, 47 procentai) čia pasirodė gerokai solidžiau nei „Spurs“ (8/24, 33 procentai). Los Andželo ekipa pasižymėjo ir 9 perimtais kamuoliais bei 9 blokais, kai varžovai šiose grafose liko beveik tušti. „Spurs“ pralaimėjo jau dešimtąsias išvykos rungtynes paeiliui.

Keturių pergalių seriją fiksuojantys „Clippers“ Vakarų konferencijoje pasiekė penktąją vietą, Teksaso klubas žengia keturioliktas.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 19, Isaiah Roby 14 (7 atk. kam.), Keita Batesas-Diopas 13 (6 atk. kam.), Dougas McDermottas 11 (3/7 tritaškių), Jakobas Poeltlas 10.

„Clippers“: Paulas George’as 35 (7 rez. perd., 3 per. kam., 5/8 tritaškių), Kawhi Leonardas 27 (7 rez. perd., 2/6 tritaškių), Normanas Powellas 15 (3/7 tritaškių), Robertas Covingtonas 13 (7 atk. kam., 3 blokai, 3/5 tritaškių), Reggie Jacksonas 12, Ivica Zubacas 11 (5 atk. kam., 2