leonardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leonardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leonardas“.

Priminė apie save: Leonardas prapliupo tritaškiais ir padėjo įveikti NBA čempionus

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną smūgį sugėrė čempionai San Francisko „Golden State Warriors“ (29/29). „Kariai“ išvykoje 124:134 (23:31, 42:30, 28:44, 31:29) nusileido Los Andželo „Clippers“ (32/28). Iki ilgosios pertraukos komandos apsikeitė spurtais, o lemiamą smūgį „Clippers“ paruošė trečiajame kėlinyje. Spurtas 12:0 leido šeimininkams atitrūkti dviženkliu skirtumu (100:89), kuris svečiams pasirodė nesunaikinamas iki finalinės sirenos.
2023-02-15

Kaip geriausiais laikais žaidę George'as ir Leonardas sutriuškino „Spurs“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) triuškinančią pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“ (27/24) ekipa. Kalifornijos klubas namie 138:100 (41:25, 37:32, 26:24, 34:19) nušlavė San Antonijaus „Spurs“ (14/35). „Clippers“ toli pabėgo dar pirmajame kėlinyje (41:25), o iki ilgosios pertraukos peržengė 20 taškų persvarą (78:57). Ketvirtajame kėlinyje skirtumą dar labiau padidinti sugebėjo ir rezerviniai krepšininkai.
2023-01-27

Los Andželo derbis: Kawhi sugrįžimas į oficialias rungtynes pažymėtas „Clippers“ pergale

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (1/0) krepšininkai. Tyronno Lue'o auklėtiniai išvykoje 103:97 (35:23, 21:33, 29:21, 18:20) palaužė Los Andželo „Lakers“ (0/2) ekipą. Nugalėtojams šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, rezultatyviausi buvo po 15 taškų surinkę Paulas George'as ir Johnas Wallas. LeBronas Jamesas pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/8 trit., 4/6 baud.
2022-10-21

„Clippers“ sutriuškino „Warriors“

Los Andželo „Clippers“ (2/0) komanda sutriuškino pastaruosius penkerius metus dominavusį NBA klubą. Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 141:122 (35:29, 30:25, 46:33, 30:35) įveikė Oklando „Warriors“ (0/1) krepšininkus. Los Andželo komandai Louisas Williamsas pelnė 22 taškus, 21 įmetė Kawhi Leonardas. Pralaimėjusiems Stephenas Curry surinko 23 taškus, bet jis pataikė 2 tritaškius iš 11. D‘Angelo Russello sąskaitoje – 20 taškų. „Warriors“ komandai tai naujos era pradžia.
2019-10-25

Pirmos NBA nakties TOP 5 viršūnėje – LeBrono skrydis

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nugriaudėjo pirmoji 2019-2020 m. sezono diena. Pergales iškovojo Toronto „Raptors“ ir Los Andželo „Clippers“ komandos, o dviejų vykusių rungtynių metu netrūko ir įspūdingų epizodų. NBA organizacijos atstovai sudarė penkių gražiausių nakties epizodų sąrašą. Jo viršūnėje pirmoji vieta atiteko į „Clippers“ krepšį galingai kamuolį sugrūdusiam „Lakers“ simboliui LeBronui Jamesui.
2019-10-23

Valančiūnas solidžiai grįžo į startinį penketą, „Raptors“ iškovojo pergalę

NBA lygoje naktį iš šeštadienio į sekmadienį komandos sužaidė po trečias savo naujo sezono rungtynes. Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas išvykoje 117:113 (24:22, 33:32, 33:28, 27:31) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (0/2) krepšininkus. Lietuvis po kiek blankaus naujojo sezono starto šikart dvikovą pradėjo starto penkete ir žaidė solidžiai. Valančiūnas per 19 minučių pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškiai) bei atkovojo 7 kamuolius.
2018-10-21

Leonardo Pobedonoscevo šeimą sukrėtė skaudi netektis

Gerai žinomas aktorius bei televizijos laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas šiuo metu išgyvena vienas liūdniausių akimirkų – penktadienio popietę jis su savo draugais socialinėje erdvėje pasidalijo skaudžia žinia. Savo žinutę žymus aktorius skyrė mirusiai močiutei. „R.I.P. Mano Miela, Mylima, Artima, Siela – „babusia“. Siūlas gyvybės įtrūko jau vakar – spalio 4-ąją, lygiai mėnuo iki 88-ojo gimtadienio. Širdis pakuždėjo... Paskambinau, atlėkiau, iškviečiau, nuvežė, darė viską, ką galėjo.
2018-10-05

Holivudo lovelasas: Leonardo Dicaprio įvaizdžio transformacijos

Lovelasas, meno kolekcionierius, jaučiantis priklausomybę kavai. Tai tik keletas įdomių faktų iš 40-mečio Leonardo DiCaprio gyvenimo. Filme „Titanikas“ tūkstančius merginų širdžių pavergusi žvaigždė ne kartą eksperimentavo su savo įvaizdžiu. Tiesa, ne itin drastiškai. Kaip Leonardo atrodė 2007 – 2015 metais? Pažvelkite į šias nuotraukas.
2015-02-26

„Nevėžio“ komandoje – „Lietkabelyje“ neįsitvirtinęs Darrickas Leonardas

Panevėžio „Lietkabelyje“ vietos neradęs 30 metų 188 cm ūgio atakų organizatorius Darrickas Leonardas karjerą tęs Kėdainių „Nevėžio“ komandoje, teigiama pranešime spaudai. Panevėžyje nuo praėjusio sezono vidurio rungtyniavęs amerikietis vasarą pratęsė sutartį su „Lietkabelio“ ekipa, tačiau šio sezono pradžioje pranyko komandos rotacijoje, kurią sudaro Žygimantas Janavičius, Jawanas Carteris ir įžaidėju kartais rungtyniaujantis Evaldas Žabas.
2014-10-07

„Lietkabelis“ pratęsė sutartį su D.Leonardu

Panevėžio „Lietkabelio“ atakoms kitą sezoną toliau diriguos 30 metų 190 cm ūgio įžaidėjas Darrickas Leonardas. Amerikietis į Lietuvą atvyko dar 2009 metais, kai užsivilko „Raseinių“ klubo aprangą. Vėliau jis du sezonus praleido Pasvalio „Pieno žvaigždėse“, o 2012–2013 metais gynė Utenos „Juventus“ garbę.