Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną smūgį sugėrė čempionai San Francisko „Golden State Warriors“ (29/29). „Kariai“ išvykoje 124:134 (23:31, 42:30, 28:44, 31:29) nusileido Los Andželo „Clippers“ (32/28). Iki ilgosios pertraukos komandos apsikeitė spurtais, o lemiamą smūgį „Clippers“ paruošė trečiajame kėlinyje. Spurtas 12:0 leido šeimininkams atitrūkti dviženkliu skirtumu (100:89), kuris svečiams pasirodė nesunaikinamas iki finalinės sirenos.

Galingą pasirodymą surengė Kawhi Leonardas – 34 minutės, 33 taškai (5/8 dvitaškių, 7/9 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 7 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas, klaida ir pražanga. Pataikydamas 7 tritaškius jis trečią kartą pakartojo karjeros rekordą.

„Clippers“ padėjo ir mainais gerokai praplėsta rotacija. Prie komandos prisijungė Masonas Plumlee, Ericas Gordonas ir Nah’Shonas Hylandas kartu debiutavo kildami nuo suolo bei kartu surinko 21 tašką. Los Andželo klubas neturėjo ryškaus pranašumo nė vienoje statistinėje kategorijoje, tačiau atliko kiek daugiau rezultatyvių perdavimų (33:28), rečiau klydo (8:11) bei pataikė daugiau tritaškių (17/36 prieš 15/34). Vis dar be Stepheno Curry žaidžiančius „Warriors“ gelbėti bandė Jordanas Poole’as – 33 minutės, 28 taškai (7/10 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, nė vienos klaidos bei 4 pražangos.

Klay’us Thompsonas pirmą kartą šį sezoną sužaidė abu padieniui vykstančius mačus, tačiau „Warriors“ gretose nebuvo Andrew Wigginso. Kanadietis dėl asmeninių priežasčių prie komandos prisijungs tik po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio. Los Andželo klubas Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą, San Fransisko ekipa žengia devinta.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 28 (3/10 tritaškių, 6 rez. perd.), Klay’us Thompsonas 18 (4/7 tritaškių), Jonathanas Kuminga 16 (5 atk. kam.), Draymondas Greenas 15 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 6/6 metimų), Ty’us Jerome’as ir Kevonas Looney (14 atk. kam.) po 11, Donte DiVincenzo 10, Anthony Lambas 8.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 33 (7 atk. kam., 7/9 tritaškių, 4 rez. perd.), Normanas Powellas 24 (3/5 tritaškių), Paulas George’as 20 (8 rez. perd.), Terance’as Mannas 16 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Ivica Zubacas 10, Masonas Plumlee 8 (5 atk. kam.).