Domantas Sabonis ir toliau rodo puikią sportinę formą, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ komanda išvykoje 124:107 (30:28, 32:33, 30:24, 32:22) palaužė sezono pradžioje stringančius lygos vicečempionus Klivlando „Cavaliers“ ekipos krepšininkus.

Lietuvis mačą vėl pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido net 37 minutes bei praleido rezultatyvių perdavimų rekordą – atliko jų 6.

Puolėjas iš viso per sužaistas minutes pelnė 15 taškų (6/15 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tris kartus prasižengė bei tris kartus suklydo.

Per pirmąją mačo pusę vyko visiškai lygi kova, pirmaujanti ekipa keitėsi nuolat, o pirmąjį kėlinį rezultatu 30:28 dar sugebėjo laimėti šeimininkai. Vaizdas antrajame kėlinyje nepasikeitė ir nors vienu momentu „Pacers“ buvo atitrūkė septyniais taškais (49:42), kėlinio pabaigoje „Cavaliers“ vėl prisivijo varžovus ir ilsėtis komandos išėjo esant minimaliam rezultatui svečių naudai – 62:61.

„Pacers“ savo pranašumą įrodė po pertraukos, kai trečiojo kėlinio viduryje įgijo dešimties taškų persvarą - 97:87. Ir nors lygos vicečempionai dar bandė vytis varžovus, “Pacers” sėkmingai atsakydavo į visus jų bandymus, o mačo pabaigoje sugebėjo skirtumą dar labiau padidinti bei šventė įtikinamą pergalę – 124:107.