Domanto Sabonio klubas tragiškai sužaidė rungtynių pabaigą: išvaistė 22 taškų pranašumą

Keistose rungtynėse – trigubas Sabonio dublis

Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas 117:119 lemiamą rungtynių atkarpą pralaimėjo 4:23 ir galiausiai nusileido Fynikso „Suns“.

D. Sabono aruode – 21 taškas (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 blokuotas metimas.

Tai buvo jau 11-asis lietuvio trigubas dublis šiame sezone.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5 minutėms „Kings“ pirmavo 113:96, tačiau tuomet namuose rungtyniavę  „Suns“ krepšininkai pataikė 5 tritaškius ir likus 45 sekundėms tapo lygus – 115:115.

Vienu metu „Kings“ pirmavo 22 taškų skirtumu ir lyderiaujanti komanda buvo 46 min. Tuo metu  „Suns“ pirmavo tik pačioje mačo pradžioje ir pabaigoje.

Likus 2 sek. pergalingus baudos metimus pataikė Kevinas Durantas.

Po antro pralaimėjimo iš eilės „Kings“ nusmuko į 7-tą Vakarų konferencijos vietą.

„Suns“: Graysonas Allenas 29, Kevinas Durantas 27, Devinas Bookeris 16, Bradley Bealas 13 ir Ericas Gordonas  po 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Domantas Sabonis 21, Keeganas Murray 18, Saša Vezenkovas 14.