NBA po nesėkmės atsitiesė Naujojo Orleano „Pelicans“ (24/16) komanda. Jono Valančiūno atstovaujamas klubas rezultatu 118:108 (29:20, 20:34, 39:27, 30:27) įveikė Dalaso „Mavericks“ (23/17).

Jonas Valančiūnas rungtynėse surengė puikų pasirodymą ir buvo netoli trigubo dublio. Lietuvis per beveik 28 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Mače J. Valančiūnas peržengė 11 tūkst. pelnytų taškų ribą NBA ir dėl to buvo apdovanotas žaidimo kamuoliu.

Rezultatyviausias „Pelicans“ gretose buvo naujokas Jordanas Hawkinsas, kuris, žaisdamas 11-as savo rungtynes, pelnė 34 taškus ir vedė komandą į pergalę.

J. Hawkinsas iš 12 metimų pataikė šešis tritaškius (vienu mažiau nei jo sezono rekordas).

Kyrie Irvingas buvo „Mavericks“ lyderis, pelnęs 33 taškus, po 24 taškus surinko Timas Hardaway'us jaunesnysis ir Derrickas Jonesas jaunesnysis.

Pirmoje rungtynių pusėje „Pelicans“ pataikė 4 iš 14 tritaškių, tačiau jau trečiajame ketvirtyje pataikė 7 iš 9 metimų iš toli, kėlinyje varžovus pranoko 39:27 ir išsiveržė į priekį 88:81.

Vėliau Dalaso komandai ištirpdyti deficito nepavyko.

Abiejose komandose trūko pagrindinių žaidėjų. „Mavericks“ gretose dėl čiurnos raiščių patempimo nerungtyniavo Luka Dončičius, dėl traumos aikštelėje nepasirodė ir Dante Exumas.

„Pelicans“ pusėje poilsio buvo suteikta Zionui Williamsonui, dėl traumų nežaidė Brandonas Ingramas, Trey Murphy III ir CJ McCollumas.

Abi komandos susitiks dar kartą pirmadienį.

„Pelicans“: Jordanas Hawkinsas 34 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Herbertas Jonesas 15 (5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Jose Alvarado 14 (4 rez. perd.), Larry Nance’as jaunesnysis 14.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 33 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas Jonesas jaunesnysis 24 (4 atk. kam.), Timas Hardaway jaunesnysis 24 (4 atk. kam.).