psichologas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „psichologas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „psichologas“.

Santykių ekspertas atskleidė, kada padaugėja skyrybų: tai nesusiję su išlindusia saule ir sutrumpėjusiais moterų sijonais

Lietuvoje, kaip diena, taip driogstelna naujiena apie vienos ar kitos žinomos poros skyrybas. Kad gana jau čia vaidinti šeimą ir laikas gražiai skirstytis, kol dar patys vienas kito nepasiuntė į skirtingas pasaulio puses ir kitas ne itin malonias kryptis.

Buvęs lošėjas atskleidė šokiruojančią tiesą: „Žaidi iš skolintų pinigų, ne iš savo, bijai visko“

Buvęs lošėjas pasidalino savo sukrečiančia istorija, prasidėjusia kazino, pirmomis laimėtomis ir pralaimėtomis sumomis bei vėliau išsivysčiusia priklausomybe. Ši klastinga priklausomybė, pasak specialistų, yra ypač sunkiai atpažįstama, todėl sunku nuo jos ir išgyti. Sauliaus istorija rodo, kad iš lošimų gniaužtų išsivaduoti įmanoma ir niekada tam nevėlu.

Prakalbo apie pačias karčiausias skyrybų patirtis, vaikus ir juodžiausius scenarijus: „Įsivaizduojat, kaip skaudu“

Skyrybos – tai ne tik santykių pabaiga, bet ir gyvenimo siužetų įsibėgėjimas. Mykolas Truncė, skyrybų psichologas, atskleidė, kokie santykiai veda prie skyrybų, kodėl žmonės taip skaudžiai jas išgyvena, ir ką tokiais atvejais daryti. Skyrybų centro vadovas Saulius Vaikšnorius papasakojo, kodėl skyrybos gali būti ne tik emocinis išbandymas, bet ir finansinis iššūkis, kainuojantis tūkstančius eurų.

Šiandien – liūdniausia diena metuose: paaiškino, kodėl

Pirmadieniai gali būti sunkūs, tačiau „mėlynasis pirmadienis“  juos visus pralenkia. Yra manoma, kad trečiasis sausio pirmadienis yra labiausiai slegianti metų diena, dažnai vadinama mėlynuoju pirmadieniu. Šiais metais šis pirmadienis yra šiandien – sausio 15 dieną.
68 2024-01-15

Tėtį palaidojusi vilnietė atrado būdą, kaip palengvinti gedulą: jos žodžiai paliečia širdį

Dažnai sakoma, kad netekus artimojo pirmosios šventės yra pačios sunkiausios. Velionio nepaliesta vakarienės lėkštutė ir tuščia kėdė itin primena artimiesiems žmogų, kurio neteko. Tam pritaria ir psichologė Eglė Urbutienė, kuri šiemet švęs pirmąsias Kalėdas be tėčio. Pokalbio metu Eglė atskleidė, kokį unikalų būdą pasirinko gedėjimui išreikšti ir koks buvo jos ryšys su tėčiu. Įprasmino atminimą raštu Prieš du mėnesius Eglė palaidojo tėtį.
2023-12-22

Dainavos žynys – raganius sako klientams nutylintis tik apie mirtį: psichologai paaiškina, kodėl žmonės ieško būrėjų

Dainavos žynys, druskininkiečių dar vadinamas raganiumi, jau imasi prognozuoti, kas laimės kitąmet vyksiančius Prezidento rinkimus. Tiesa, dažnas druskininkietis tokiomis prognozėmis tiki vis rečiau, o ir pats žynys prisipažįsta, kad po karantino norinčiųjų pažvelgti į ateitį gerokai sumažėjo. Tačiau psichologai su tuo nesutinka.  Kitąmet vykstančių Prezidento rinkimų atomazgą prognozuoja Dainavos žyniu pramintas druskininkietis Egidijus Mažintas.

Ieva Narkutė pasipiktino „šarlatanais“: turi būti griežta riba tarp apsišaukusio gyvenimo vedlio ir psichologo

Dainininkė ir dainų autorė Ieva Narkutė pritarė, jog pastaruoju metu daugėja žmonių, kurie melagingai prisistato psichologais ir klaidingai gydo žmonių psichiką. „Kai šnekame apie visokius gyvenimo vedlius, galvoje neturime tikrųjų psichologų, tik masę apsišaukusių šarlatanų, kurie masiškai į kairę ir dešinę žarsto patarimus ir taisykles, kaip gyventi“, – teigė ji ir pasidalijo savo požiūriu.
2023-11-27

Prabilo psichologas apie žiaurias vaikų priklausomybes: „Ateina tėvai ir klausia, ką daryti su 13 metų vaiku“

Vis labiau didėjant narkotikų vartojimo tarp paauglių problemai, kyla vienintelis klausimas – kaip tai sustabdyti? Ekspertai tvirtina, kad narkotikų vartojimo duomenų trūkumas užkerta kelią efektyviam problemos sprendimui. Be to, tarp jaunuolių paplitusios ir lengvai prieinamos naujosios psichoaktyvios medžiagos – ypač pavojingos, nes apie jų pasekmes nėra žinoma.

Atskleidė auksinius patarimus, kaip mesti rūkyti: padės daugeliui

Lapkričio 16-ąją minėsime Tarptautinę nerūkymo dieną, o jai artėjant, psichiatras Adomas Bieliauskas pasakoja, kokią žalą ši priklausomybė daro sveikatai bei atskleidžia efektyviausius rūkymo metimo būdus.   A. Bieliauskas sako, kad rūkymas labai neigiamai veikia sveikatą: sutrumpina gyvenimo trukmę maždaug apie dešimt ar daugiau metų. „Visgi rūkantys žmonės neišsigąsta, kad gali numirti 10 ar daugiau metų anksčiau nei nerūkantys.
2023-11-05

Skelbia, kad atėjo itin sunkus laikas: štai kiek lietuviai pakloja psichologams ir ką pasakoja

Karo neramumai, krizės, susirgimai, perdegimas darbe – dėl visų šių įvairiausių priežasčių gyventojai vis dažniau kreipiasi psichologo pagalbos. Nors mažesnių miestų specialistai tvirtina, kad eilės pas psichologus nėra didelės, tačiau didmiesčiuose neretai gali reikti palaukti ir iki kelių mėnesių, o kainos siekia ir 100 eurų už vieną vizitą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų