orai ir klimatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orai ir klimatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orai ir klimatas“.

Skelbia apie Lietuvoje krentantį atmosferos slėgį: pasirūpinkite sveikata

Specialistai įspėja – į Lietuvą atplūs gilus Atlanto ciklonas, bus fiksuojamas labai žemas slėgis, kuris gali paveikti savijautą, be to, žemo slėgio ciklonas atneš darganotus orus, kritulius ir stiprų vėją. Socialiniuose tinkluose „Orai ir klimatas Lietuvoje“ pasidalino, kad link Lietuvos artėja galingas ciklonas.
2023-12-20

Įspėja keliaujančius į Lietuvos pajūrį: saugokitės ir pasiruoškite

Kol pietinėje Lietuvos dalyje žmonės skundžiasi alinančiais karščiais, pajūrį apgaubė tamsūs audros debesys, daugeliui primenantys baubus. Socialiniuose tinkluose žmonės ėmė dalintis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais.  Pradėję dalintis nuotraukomis iš pajūrio žmonės ėmė nerimauti manydami, kad Lietuvą užklupę karščiai ims aplenkti jūros regioną. Kai kurie netgi prašė užklupusia audra pasidalinti su kitais šalies kraštais, kuriuose šiuo metu kaitina didžiulis karštis.
124 2023-08-18

Prieš Kalėdas – nemalonūs orų pokyčiai: įspėja, kokios šventės lauks

Žiema grįžo su trenksmu – taip galėtume apibūdinti šių dienų orus. Iškritęs didžiulis sniego kiekis žemę padengė stora balto sluoksnio danga, žvarbus vėjas ir net iki 20 laipsnių šalčio nukritusi temperatūra privertė iš spintų išsitraukti šilčiausius paltus, šalikus ir pirštines. Laukiantiems atšilimo sinoptikai gerų žinių neturi – šaltis artimiausiomis dienomis nesitrauks.

Ignalinos rajone užfiksavo stulbinantį vaizdą: tokį pamatyti pasiseka retai

Ankstyvą rugpjūčio 25-osios rytą Vidmantui Panavui kelyje Didžiasalis-Ignalina pavyko užfiksuoti ne itin dažnai šalyje matomą gamtos reiškinį – rūko lanką, kuris dar vadinamas ir rūko vaivorykšte. Išvaizda šis reiškinys išties primena vaivorykštę, mat suformuoja lanką, tačiau rūko lankas neturi vaivorykštei būdingų spalvų ir yra baltas ar pilkšvas.
2021-09-28
Į viršų