marcelis schmelzeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcelis schmelzeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcelis schmelzeris“.

Išpuolio sukrėsta „Borussia“ pralaimėjo pirmąsias rungtynes

Trečiadienį sužaistos dėl išpuolio prieš Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) atidėtos pirmosios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės. Atakos sukrėsti vokiečiai namie „Monaco“ pralaimėjo 2:3 (0:2). 17-ąją rungtynių minutę šeimininkų gynėjas Sokratis Papastathopoulos baudos aikštelėje pargriovė atakuojantį Kylianą Mbappe. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį pasišovė realizuoti Fabinho. Brazilas problemų „Borussia“ vartininkui Romanui Burki nesukėlė – nepataikė į vartus.
2017-04-13

„Borussia“ – Vokietijos taurės pusfinalyje

Antradienį Dortmundo „Borussia“ tapo Vokietijos taurės pusfinalio dalyve. Ji svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo „Sportfreunde Lotte“. Nors rezultatas – užtikrintas, svečiai pirmąjį įvartį pelnė antrajame kėlinyje. 57-ąją minutę „Sportfreunde Lotte“ kamuolį prarado, kairiuoju kraštu nurūko Ousmane’as Dembele. Prancūzas pergudravo kelis varžovus ir atliko puikų perdavimą Christianui Pulisičiui. Amerikiečiui teliko pasiųsti kamuolį į vartus (1:0). Antrasis įvartis krito 66-ąją minutę.