hornets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hornets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hornets“.

Rekordinis Karlo-Anthony Townso pasirodymas „Timberwolves“ pergale nevirto

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalės neužtikrino net ir 60 taškų ribą peržengęs individualus pasirodymas. Karlo-Anthony Townso vedami Minesotos „Timberwolves“ (30/13) namie krito prieš Šarlotės „Hornets“ (10/31) – 125:128 (34:32, 35:32, 38:28, 18:36). K.Townsas dar iki ilgosios pertraukos suvertė aštuonis tritaškius ir 44 taškus, savo sąskaitą pildė ir po ilgosios pertraukos, kai „vilkai“ atitrūko 107:89. Vis dėlto tokia persvara nieko negarantavo.
2024-01-23

„Heat“ pergalės fone – susigraudinusi Majamio klubo legenda Dwyane‘as Wade‘as

Majamio „Heat“ NBA reguliaraus sezono rungtynėse 104:87 užtikrintai nugalėjo Šarlotės „Hornets“ ekipą, o rungtynių diena tapo ypatinga Majamio klubo legendai Dwyane‘ui Wade‘ui. Tris kartus NBA čempionas buvo pagerbtas didžiosios pertraukos metu, kai „Heat“ klubo prezidentas Patas Riley paskelbė, kad artėjantį rudenį „Heat“ arenos prieigose bus pastatyta ir atidengta D. Wade‘o skulptūra. Paskelbus šią žinią D. Wade‘as neslėpė susijaudinimo ir ašarų.
2024-01-15

Jordanas pardavė „Hornets“ komandos kontrolinį akcijų paketą

NBA legenda Michaelas Jordanas parduoda savo Šarlotės „Hornets“ komandos akcijų dalį. Jis didžiąją dalį „Hornets“ akcijų turėjo 13 metų ir per šį laikotarpį komanda į atkrintamąsias pateko dukart bei abu sykius neperžengė pirmojo etapo. Akcijų paketą įsigijo investuotojų grupė, kurią valdo Gabe’as Plotkinas bei Atlantos „Hawks“ valdyme dalyvaujantis Richas Schnallas. Susitarimas turėtų būti pasirašytas artimiausiomis dienomis, po to jį turės patvirtinti NBA.
2023-06-16

Durantas solidžai debiutavo „Suns“ gretose

NBA lygoje Kevinas Durantas debiutavo Fynikso „Suns“ (34/29) klube, o komanda svečiuose 105:91 (27:22, 30:19, 22:32, 26:18) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (20/44). „Suns“  dar iki ilgosios pertraukos atsiplėšė 57:37. Antroje mačo dalyje „Suns“ sėkmingai išlaikė žaidimo gijas savo rankose.  „Hornets“ vienu metu buvo sumažinę pranašumą iki vienženklio, bet dar arčiau priartėti nesugebėjo.
2023-03-02

Tatumas ir Ballas surengė asmeninius šou pasirodymus, o pergalę šventė „Celtics“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) eilinę nesėkmę patyrė Šarlotės „Hornets“ (11/33) ekipa. Lygos autsaideriai savo arenoje 106:122 (34:31, 32:31, 19:33, 21:27) nusileido Bostono „Celtics“ (32/12) klubui. „Širšės“ laimėjo pirmąją mačo dalį (66:62), tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje jau buvo visiškai kitoks. „Keltai“ antrojoje mačo dalyje buvo ženkliai geresni (60:40) ir pergalę pasiėmė be didesnių nesklandumų.
2023-01-15

Netikėta: Kemba Walkeris netrukus gali debiutuoti Eurolygoje

Kemba Walkeris visą savo karjerą praleido Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), bet netrukus turėtų išbandyti naują sau lygą. „Gazzetta dello Sport“ informuoja, kad 32 metų 183 cm ūgio įžaidėjas baigia sutarti su Milano „EA7 Emporio Armani“ klubu. Netrukus jis atvyks į Italiją medicininei apžiūrai. Amerikietis iki šiol yra atstovavęs Šarlotės „Hornets“, Bostono „Celtics“, Niujorko „Knicks“ ir Dalaso „Mavericks“ klubams. Pastarasis jį neseniai atleido.
2023-01-14

Universalus Sabonio žaidimas padėjo „Kings“ švęsti antrąją sezono pergalę

Pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ (2/4) krepšininkai. Mike'o Browno auklėtiniai svečiuose 115:108 (24:34, 28:33, 37:18, 26:23) palaužė Šarlotės „Hornets“ (3/4) ekipą ir laimėjo antrą kartą iš eilės. Domantas Sabonis per 31 minutę surinko 9 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), sugriebė 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 3 klaidas, prasižengė 6 kartus.
2022-11-01

„Hawks“ galinga pergale pratęsė kovą dėl vietos NBA atkrintamosiose

Atlantos „Hawks“ ekipa galinga pergale pradėjo NBA įkrintamąsias varžybas ir tęsia kovą dėl vietos atkrintamosiose. „Hawks“ namie 132:103 (32:23, 28:29, 42:24, 30:27) nepaliko jokių šansų Šarlotės „Hornets“, kuriai sezonas jau baigtas.
2022-04-14

NBA žibantis LaMello Ballas iškeikė patirtį Lietuvoje: „Buvo tarsi viena siaubinga naktis“

NBA žvaigždė LaMelo Ballas, kuris karjerą pradėjo Lietuvoje, rungtyniaudamas Prienuose, kalbėdamas su JAV žiniasklaida patirtį mūsų šalyje prisimena itin slogiai. „Nuoširdžiai, tai man buvo nusispjaut po etapo Lietuvoje, kuris klubas mane pakvies NBA naujokų biržoje“, – kalbėdamas su SLAM žurnalu sakė gynėjas. 20-metis Šarlotės „Hornets“ narys savo kajerą pradėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje, kai jam buvo vos šešiolika.
2022-03-31

Nesustabdomas Jaysonas Tatumas nukalė dar vieną „Celtics“ pergalę

Jaysonas Tatumas surengė dar vieną nuostabų pasirodymą, o Bostono „Celtics“ (40-27) NBA lygoje 115:101 (29:22, 23:26, 35:30, 28:23) įveikė Šarlotės „Hornets“ (32/35) klubą. J. Tatumas per 37 minutes pelnė net 44 taškus (10/15 dvit., 6/9 trit., 6/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Pirmoje mačo pusėje rezultatas dar buvo apylygis.