Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) eilinę nesėkmę patyrė Šarlotės „Hornets“ (11/33) ekipa. Lygos autsaideriai savo arenoje 106:122 (34:31, 32:31, 19:33, 21:27) nusileido Bostono „Celtics“ (32/12) klubui.

„Širšės“ laimėjo pirmąją mačo dalį (66:62), tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje jau buvo visiškai kitoks. „Keltai“ antrojoje mačo dalyje buvo ženkliai geresni (60:40) ir pergalę pasiėmė be didesnių nesklandumų. „Hornets“ gelbėti bandė LaMelo Ballas – 39 minutės, 31 taškas (10/19 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 8/8 baudų metimų), 7 atkovoti ir perimtas kamuolys, 9 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos ir 2 pražangos.

Šarlotės klubas prastai metė tritaškius (8/27, 30 procentų), o varžovams iš perimetro leido atakuoti itin dažnai (19/53, 36 procentai) bei atkovoti 14 kamuolių puolime. „Jie meta daug tritaškių, todėl kamuolys atšoka toli ir turime jį atsikovoti. Atrodo, kad jie turėjo daug antrųjų šansų, trečiųjų šansų, o taip laimėti bus itin sunku“, – dėl kovos po lenta buvo susirūpinęs L.Ballas. Jis pralaimėjo ne tik rungtynes, bet ir lenktynes prieš Jaysoną Tatumą, kuris per 37 minutes surinko 33 taškus (8/13 dvitaškių, 4/14 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą suklydo.

Bostono klubas rungtynes pasitiko be Jayleno Browno, o jų metu prarado ir Derricką White’ą. Gynėjas startavo puikiai, per 4 minutes pelnydamas 8 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 tritaškių), tačiau susidūręs su Marcusu Smartu susižeidė kaklą ir vėliau ant parketo negrįžo.

Komandos išlieka skirtingose spektro pusėse – šeštąjį kartą paeiliui laimėję „Celtics“ Rytų konferencijoje užima pirmąją vietą, „Hornets“ pratęsė nesėkmių seriją iki keturių ir yra paskutiniai.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 4/14 tritaškių), Malcolmas Brogdonas 30 (4/6 tritaškių), Alas Horfordas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4/7 tritaškių), Marcusas Smartas 13 (12 rez. perd., 3/12 tritaškių), Paytonas Pritchardas 9 (1/6 tritaškių), Derrickas White’as 8 (4 minutės).

„Hornets“: LaMelo Ballas 31 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 1/8 tritaškių, 5 klaidos), Terry Rozieras 21 (2/8 tritaškių), P.J.Washingtonas 14 (4/7 tritaškių), Masonas Plumlee (16 atk. kam.) ir Jalenas McDanielsas po 9.