Tėvo tempu perdavimus skirstęs Sabonis pasiekė įspūdingą trigubą dublį

Sirgaliai lietuviui skyrė „MVP“ skanduotę

Domantas Sabonis surengė galingą pasirodymą, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (23/18) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) namie 139:114 (36:32, 33:34, 43:26, 27:22) sutriuškino Hjustono „Rockets“ (10/32).

Kova buvo lygi daugiau nei du kėlinius, bet tada „Kings“ ėmė žengti į priekį ir didino persvarą – 101:87. Tai buvo lemiamas lūžis, o paskutiniame ketvirtyje daugiau intrigos nebeliko – „Rockets“ šansų nebeturėjo.

D.Sabonis rinko ketvirtą trigubą dublį sezone: per 37 minutes įmetė 19 taškų (6/11 dvit., 0/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 15 kamuolių, 2 – perėmė, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, 2 kartus klydo, 3 – prasižengė.

Lietuvis prisijungė prie Oscaro Robertsono, kuris iki tol buvo vienintelis „Kings“ žaidėjas, rinkęs 15 taškų, atkovojęs bent 15 kamuolių ir atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų. Rungtynių pabaigoje sirgaliai lietuviui skyrė „MVP!“ skanduotę.

Visą lietuvio pasirodymą rasite šios naujienos viršuje esančiame vaizdo įraše.

Likus 11 minučių iki mačo galo dėl susistumdymo aikštę paliko Malikas Monkas, Chimezie Metu, Tari Easonas ir Garrisonas Mathewsas. Nugalėtojams 27 taškus pelnė Harrisonas Barnesas (7 atk. kam., 5/8 trit.), 24 – De‘Aaronas Foxas (5 rez. perd., 5 kld.), 22 – Terence‘as Davisas, 15 – M.Monkas, 13 – Trey‘us Lylesas.

Hjustono komandai 27 taškus rinko Jalenas Greenas (5/9 trit.) ir Jabari Smithas (8 atk. kam.), 14 – Alperenas Šengunas (6 atk. kam., 7 rez. perd.), 9 – Ericas Gordonas, 8 – G.Mathewsas.