Domantas Sabonis buvo šalia trigubo dublio, o jo vedama Sakramento „Kings“ (21/18) namuose 136:111 (41:31, 31:21, 35:32, 29:27) užtikrintai susitvarkė su Orlando „Magic“ (15/26).

Lietuvis 32 minutes surinko 12 taškų (4/11 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį bei padarė tris klaidas.

Šeimininkau jau pirmajame kėlinyje suskrovė dviženklę persvarą, kai puikiai puolę jie pirmavo 41:31. Po pertraukos svečiai bandė artėti, bet „Kings“ labai užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose.

Jie išlaikydavo saugų atstumą ir rezulatyviomis atakomis atsakydavo į varžovų bandymus priartėti. Ketivartajame kėlinyje „Kings“ jau pirmavo 107:85 ir užtikrintai užbaigė pergalingas rungtynes.

„Kings“ fantastiškai metė iš toli, kai pataikė 23 tritaškius iš 46. Tai naujas klubo visų laikų rekordas.

Nugalėtojams Harrisonas Barnesas pelnė 30 taškų, Keeganas Murray'us pridėjo 15.

Pralaimėjusems  Paolo Banchero įmetė 17 taškų, Markelle'as Fultzas ir Franzas Wagneris pridėjo po 16.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30, Keeganas Murray 15, Kevinas Huerteris (4 rez. perd.), Malikas Monkas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Trey Lylesas (3/5 trit.) po 14, Domantas Sabonis 12 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), De'Aaronas Foxas (9 rez. perd.) ir Chimezie Metu po 11.

„Magic“: Paolo Banchero 17 (8 atk. kam.), Markelle'as Fultzas (5 rez. perd.) ir Franzas Wagneris po 16, Wendellis Carteris 15 (7 atk. kam.), Jalenas Suggsas 14, Moritzas Wagneris 12.