Rekordinis Karlo-Anthony Townso pasirodymas „Timberwolves“ pergale nevirto

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalės neužtikrino net ir 60 taškų ribą peržengęs individualus pasirodymas. Karlo-Anthony Townso vedami Minesotos „Timberwolves“ (30/13) namie krito prieš Šarlotės „Hornets“ (10/31) – 125:128 (34:32, 35:32, 38:28, 18:36).

K.Townsas dar iki ilgosios pertraukos suvertė aštuonis tritaškius ir 44 taškus, savo sąskaitą pildė ir po ilgosios pertraukos, kai „vilkai“ atitrūko 107:89. Vis dėlto tokia persvara nieko negarantavo. Savalaikį spurtą surengę svečiai rezultatą persvėrė dar likus žaisti keturias minutes (120:119).

Likus pusei minutės Anthony Edwardsas baudų metimais vėl grąžino minimalų deficitą (125:126), o netikėtu herojumi tapo vos penkias minutes sužaidęs Leaky Blackas, blokavęs K.Townsą bei sumetęs baudų metimus. Desperatiškas

„Timberwolves“ tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.

K.Townsas per 38 minutes surinko 62 taškus (11/20 dvitaškių, 10/15 tritaškių, 10/14 baudų metimų), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 7 klaidas ir 2 pražangas.

Aukštaūgis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Pridėjus ir Joelio Embiido 70 taškų pasirodymą, tai tapo pirmuoju vakaru nuo 1978-ųjų, kai du žaidėjai sumetė daugiau nei 60 taškų.

Tuomet taip pasižymėjo Davidas Thompsonas (73 taškai) ir George’as Gervinas (63 taškai).

Kitoje spektro pusėje atsidūrė A.Edwardsas, iki ilgosios pertraukos „iš žaidimo“ išmetęs tik vieną metimą bei finišavęs su 9 taškais. Gynėjas neišpildė pažado žibėti lemiamais momentais, kurį davė po trijų pramestų baudų metimų prieš Oklahomos „Thunder“.

„Timberwolves“ pergalei neužteko 45 procentų taiklumu mestų tritaškių (18/40), dažnesnių baudų metimų (19/25 prieš 14/18), laimėtos kovos dėl kamuolių (36:35) bei net 34 rezultatyvių perdavimų.

Šarlotės klubą į priekį vedė Milesas Bridgesas – 40 minučių, 28 taškai (7/13 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 5/5 baudų metimų), 5 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei 2 pražangos.

„Hornets“ laimėjo net ir neturėdami Gordono Haywardo, Cody Martino bei vidurio puolėjų Nicko Richardso, Marko Williamso. „Širšės“ pergalių seriją pradėti mėgins išvykoje į Detroitą, „Timberwolves“ vyks į Vašingtoną.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 28 (3/10 tritaškių, 5 atk. kam.), Brandonas Milleris 27 (3/4 tritaškių), LaMelo Ballas 18 (6 atk. kam., 13 rez. perd., 3 per. kam., 1/6 tritaškių), P.J.Washingtonas 12 (7 atk. kam.), Terry Rozieras 11 (0/6 tritaškių, 4 rez. perd.), Nickas Smithas 8.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 62 (10/15 tritaškių, 8 atk. kam., 7 klaidos), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18 (4/6 tritaškių), Rudy Gobertas 13 (11 atk. kam., 6/6 dvitaškių), Jadenas McDanielsas (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2/7 tritaškių) ir Anthony Edwardsas (5 atk. kam., 11 rez. perd.) po 9.