Pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Šarlotės „Hornets“ klubas, kuris namuose 98:128 (19:31, 42:24, 27:28, 28,27) nusileido Memfio „Grizzlies“ krepšininkams.

Memfio ekipa žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė jau nuo pat mačo pradžiojes. Per pirmuosius du kėlinius jie susikrovė net 30 taškų persvarą.

Po pertraukos šeimininkai dar bandė vytis, bet Memfio klubas labai sėkmingai į tai atsakydavo taip pat rezultatyviomis atakomis, o galiausiai ir įtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Desmondas Bane'as, surinkęs19 taškų (5/6 dvit., 3/5 trit.), 6 atkovotus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Tery Rozieras įmetė 21 tašką.

Lietuvis A.Kulboka nežaidė trenerio sprendimu.

„Hornets“: Terry Rozieras 21.), Jamesas Bouknightas 17, Milesas Bridgesas 14, LaMelo Ballas 13, Jalenas McDanielsas 7.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 19, Jarenas Jacksonas, ir Ja Morantas po 16, Stevenas Adamsas 15 (16 atk. kam.), De'Anthony Meltonas ir Tyusas Jonesas po 11.