Pergalę atkakliose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išplėšė Šarlotės „Hornets“ (7/9) komanda, kuri svečiuose 107:104 (24:29, 26:29, 24:28, 33:18) palaužė Orlando „Magic“ (7/10) klubą.

Lemiamas mače pasirodė ketvirtasis kėlinys. Prieš jį „Hornets“ turėjo dar dvylikos taškų deficitą 74:86, tačiau spurtas 14:2 padėjo rezultatą išlyginti.

Aikštėje užvirė itin atkakli kova. Po kėlių sėkmingų atakų „Hornets“ šiek tiek atitrūko, bet šeimininkai čia pat prisivijo.

Vis dėlto lemiamą žodį mače tarė „Hornets“ puolėjas Gordonas Haywardas, kuris likus mažiau nei sekundę pataikę dvitaškį, o vėliau pergalę įtvirtino baudos metimus.

Jis apskritai per 38 minutes pelnė 39 taškus (10/17 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

L. Ballas pridėjo 11 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėmusiems Nikola Vučevičius surinko 22 taškus ir sugriebė 13 kamauolių. Prancūzas Evanas Fournier pridėjo 21.

„Hornets“: Gordonas Haywardas 39 (9 atk. kam.), Milesas Bridgesas 18 (6 atk. kam.), Devonte Grahamas 15 (6 rez. perd.), LaMelo Ballas 11 (5 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 22 (13 atk. kam.), Evanas Fournier 21 (6 rez. perd.), Gary Clarkas  ir Cole‘as Anthony (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 14.