Sunkią pergalę NBA išstenėjo Fynikso „Suns“ (31/14). Vieni Vakarų konferencijos lyderių išvykoje po pratęsimo 101:97 (26:29, 23:20, 27:18, 14:23, 11:7) palaužė Šarlotės „Hornets“ (23/22).

Įtempta dvikova kulminaciją pasiekė likus kiek daugiau nei minutei iki pagrindinio laiko pabaigos. Svečiai pirmavo 90:84, tačiau „Hornets“ gynėjas Devonte' Grahamas smeigė du tritaškius ir išlygino svarstykles.

7 tritaškius per visas rungtynes pataikęs D. Grahamas turėjo progą ir išplėšti pergalę su sirena, tačiau jo tritaškis, pašokinėjęs ant lanko, nepanoro įkristi į skylę.

Siautęs gynėjas pakuteno varžovams nervus ir pratęsime. „Suns“ buvo priekyje 97:92, o D. Grahamas vėl įleido tolimą metimą. Kitoje atakoje jo tritaškis tikslo nepasiekė ir per likusias 30 sekundžių stebuklas neįvyko.

Visgi rungtynių karalius buvo Fynikso ekipos lyderis Devinas Bookeris. Amerikietis pelnė 35 taškus, o „Suns“ iškovojo vos pirmąją pratęsimo pareikulavusią dvikovą šiame sezone. Iki tol komanda neišgyveno trejose tokiose akistatose.

Rungtynėse dalyvavo 3850 žiūrovų.

„Hornets“: D. Grahamas 30 (7/16 trit.), Terry Rozieras 20 (10 atk. kam.), Milesas Bridgesas 18 (12 atk. kam.), Gordonas Haywardas 15 taškų.

„Suns“: D. Bookeris 35, Chrisas Paulas 16, Deandre Aytonas 14 (14 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 13 taškų.