Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje šanso pasirodyti vėl sulaukė Arnoldas Kulboka, kuris atstovauja Šarlotės „Hornets“ (0/3) ekipai.

Lietuvio komanda Las Vegase po dramatiškos kovos 105:106 (18:23, 33:31, 25:26, 29:26) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (1/2) krepšininkams.

Tiksint paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Šarlotės ekipą į priekį išvedė Jamesas Bouknightas – 105:104. Nate’as Renfro kitos atakos metu savajį dvitaškį prametė, tačiau „Hornets“ taip pat pasižymėti nepavyko, o lemtingą metimą realizavo Tre Jonesas – 106:105.

A.Kulbokai pavyko sėkmingai išnaudoti savo laiką aikštėje – jis per 17 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą ir sykį pažeidė taisykles, o jam esant aikštėje Šarlotės klubas pelnė 15 taškų daugiau nei varžovai.

Prienuose rungtyniavęs LiAngelo Ballas, kuris šiuo metu yra A.Kulbokos bendraklubis, sulaukė solidaus palaikymo tribūnose. Rungtynes jo stebėjo broliai LaMelo ir Lonzo Ballai.

Li.Ballas per 12 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit.) ir atkovojo bei perėmė po kamuolį. Ryškiausiai šis krepšininkas pasižymėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kai sugebėjo su kėlinio sirena pataikyti fantastišką metimą iš toli.

Nugalėtojams T.Jonesas pelnė 34 taškus (8 atk. kam., 9 rez. per.), Jaylenas Morrisas pridėjo 20 (3/7 trit.), Joe’us Wieskampas – 17 (3/9 trit., 7 atk. kam.), DaQuanas Jeffriesas – 13, Malikas Newmanas – 10.

Pralaimėjusiems J.Bouknightas surinko 23 taškus (8 rez. per.), Vernonas Carey’us pridėjo 19 (8 atk. kam.), Grantas Rilleris – 13 (7 rez. per.), J.T.Thoras (7 atk. kam.), Kai’us Jonesas – po 10.