fa taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fa taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fa taurė“.

Anglijos taurėje – beveik 50 metų nematytas pasiekimas

Anglijos taurės varžybose tęsiasi fantastiškas „Maidstone United“ žygis. Šeštajame pagal pajėgumą Anglijos divizione žaidžianti komanda pratęsė savo fantastišką žygį „FA Taurėje“. Jie išvykoje 2:1 nugalėjo „Ipswich“ komandą, kuri rungtyniauja antroje pagal pajėgumą šalies lygoje. Šiose rungtynėse šeimininkai atliko net 38 smūgius į varžovų vartus, kai tuo tarpu „Maidstone United“ pasižymėjo abiem savo bandymais.
2024-01-28

FA taurės burtai suvedė keturias „Premier“ lygos klubų poras

Anglijoje ištraukti FA taurės kito etapo burtai, po kurių paaiškėjo keturios likusios turnyro poros. Jau ketvirtajame taurės etape rimti iššūkiai laukia taurės nugalėtojos „Manchester City“ komandos. Jie vyks į Londoną, kur žais su „Tottenham Hotspur“ komanda. Londone numatyta dar dviejų „Premier“ lygos klubų akistata. Ten „Chelsea“ susitiks su „Aston Villa“. Burtai taip pat suvedė „Sheffield United“ ir „Brighton“ bei „Fulham“ ir „Newcastle United“ klubus.
2024-01-09

Gundogano pelnytas dublis padovanojo „Man City“ klubui FA taurę

„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės finale 2:1 įveikė „Manchester United“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro titulą. Ilkay’us Gundoganas 1-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Rodri 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-06-03

Baudinių serijos metu prieš „Brighton“ triumfavęs „Man Utd“ pateko į FA taurės finalą

„Manchester United“ FA taurės pusfinalyje po baudinių serijos iš tolimesnių kovų eliminavo „Brighton“ ir žengė į šio turnyro finalą. Alexis Macas Allisteris 7-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea jį atrėmė. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Julio Enciso, kurio 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2023-04-24

FA taurėje kovas baigė „Tottenham“, o Man Utd“ išplėšė fantastišką pergalę

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos FA taurės aštuntfinalyje 0:1 turėjo pripažinti „Sheffield Utd“ futbolininkų pranašumą. Tikslaus perdavimo sulaukęs Richarlisonas 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.  Ismaila Coulibaly 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-02

Paskutinę minutę įvartį praleidęs „Liverpool“ iškrito iš FA taurės kovų

„Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės šešioliktfinalio etapo rungtynėse svečiuose 1:2 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre. Evanas Fergusonas 16-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-01-29

Puikų įvartį pelnęs „Liverpool“ šventė pergalė ir žengė į kitą FA taurės etapą

„Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą. „Liverpool“ į priekį išvedė Harvey Elliottas, kuris 13-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką. „Liverpool“ dar turėjo šansų mače pasižymėti, bet pavojingų situacijų sukūrė ir „Wolves“. Vis dėlto, kaip vėliau paaiškėjo, H. Ellioto gražus įvartis buvo pergalingas šiose rungtynėse.
2023-01-18

Valandą vargęs „Arsenal“ FA taurėje prasibrovė į kitą etapą

Pirmadienį Anglijos FA taurės trečiajame etape užtikrintą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, kurie svečiuose 3:0 nugalėjo Pirmosios lygos „Oxford United“ ekipą. Svečiai susikūrė progų, bet daugiau nei valandą niekaip pasižymėti negalėjo.
2023-01-10

„Man City“ sutriuškino „Chelsea“ ir žengė į kitą FA taurės etapą

„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės trečiajame etape 4:0 sutriuškino Londono „Chelsea“ futbolininkus ir žengė tolyn. Riyadas Mahrezas 23-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininku ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Julianas Alvarezas 30-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Philas Fodenas 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.   Maso...
2023-01-08

FA taurės turnyre – „Liverpool“ ir „Wolves“ lygiosios bei sensacingas „Newcastle“ iškritimas

Anglijos FA taurės trečiojo etapo rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Wolves“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Tai reiškia, jog komandos turės žaisti atsakomąsias rungtynes, jog išsiaiškintų, kuri žengs į kitą etapą.