„Manchester City“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.

Philas Fodenas 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Raheemas Sterlingas 15-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Richarlisonas 33-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Ilkay‘us Gundoganas 84ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Netrukus Kevinas De Bruyne taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino Mančesterio klubo pergalę 2:0.