„Man City" užtikrintai žengė į kitą FA taurės etapą

„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės trečiojo raundo rungtynėse 4:1 sutriuškino „Swindon“ futbolininkus.

Bernardo Silva 14-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 28-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ilkay‘us Gundoganas 59-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Netrukus G.Jesusui nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Harry McKirdy 78-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Cole Palmeris 82-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino „Man City“ ekipos pergalę rezultatu 4:1.