Daugkartiniai Bundesligos čempionai Miuncheno „Bayern“ patyrė trečią pralaimėjimą šiame sezone.

Po žiemos švenčių pertraukos atsinaujinusių Bundesligos pirmenybių 18 ture „Bayern“ namie 1:2 pralaimėjo Menchengladbacho „Borussia“ ekipai.

Dėl Covid-19 ribojimų be žiūrovų vykusiame mače Miuncheno klubas jau 18 minutę išsiveržė į priekį po Roberto Lewandowskio įvarčio, bet „Borussia“ greitai persvėrė rezultatą. 27 minutę rezultatą išlygino gynėjų neapdairumu pasinaudojęs Florianas Neuhausas, o 31 min. galva įmušė Stefanas Laineris – 1:2.

Didžiąją rungtynių dalį dominavę „Bayern“ į vartų stačiakampį pataikė 8 kartus, kai jų varžovai tai padarė 3 sykius.

Menchengladbacho komanda „Bayern“ futbolininkams yra neparankiausias varžovas Vokietijoje: per 16 pastarųjų tarpusavio akistatų bavarai jiems pralaimėjo 7 kartus ir dar 3 sužaidė lygiosiomis. Spalį Vokietijos taurės šešioliktfinalyje „Borussia“ nušlavė čempionus net 5:0.

Verta pažymėti, kad penktadienį „Bayern“ negalėjo padėti daug teigiamo koronaviruso testo sulaukusių žaidėjų. Į izoliuotų ar traumuotų gretas pateko tokie žaidėjai, kaip Manuelis Neueris, Leroy Sane, Leonas Goretzka, Kingsley Comanas, Dayotas Upamecano ar Lucas Hernandezas.

Nepaisant nesėkmės, „Bayern“ vis dar turi saugią persvarą prieš persekiotojus.