Anglijos FA taurės trečiojo etapo rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Wolves“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Tai reiškia, jog komandos turės žaisti atsakomąsias rungtynes, jog išsiaiškintų, kuri žengs į kitą etapą.

Goncalo Guedesas 26-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Wolves“ į priekį 1:0.

Darwinas Nunezas 45-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Mohamedas Salah 52-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Hwangas Hee Chanas 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Toti 82-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis neįskaitytas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Benas Doakas 89-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Šiose rungtynėse pirmą kartą su „Liverpool“ marškinėliais aikštėje pasirodė neseniai prie komandos prisijungęs Cody Gakpo.

Tuo metu pasirodymą turnyre netikėtai baigė „Newcastle United“ klubas, kuris išvykoje 1:2 pralaimėjo „Sheffield Wednesday“ ekipai.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Joshas Windassas (52 ir 65 min.). Svečiams rezulatą buvo sušvelninęs Bruno Guimaraesas, pasižymėjęs 69-ąją minutę rezultatą tik sušvelnino.