Ispanijos čempionai patyrė nesėkmę šalies lygoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą.

Šeimininkai jau mačo pradžioje galėjo pasižymėti, bet Franciso Coquelino 5-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Vėliau pavojingu smūgiu atsakė Karimas Benzema, o svečius į priekį galėjo išvesti Viniciusas Junioras, bet 40-ąją minutę vartų sargas Pepe Reina meistriškai atrėmė kamuolį.

„Villarreal“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai Yeremy Pino 47-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Villarreal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Netrukus K.Benzema 60-ąją minutę sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Bet čia pat Gerardas Moreno 63-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir persvėrė rezultatą „Villarreal“ naudai 2:1.

„Real“ dar turėjo kelis gerus šansus išlyginti rezultatą, bet nepasižymėjo. Progų turėjo ir šeimininkai, bet galiausiai mačas baigėsi 2:1.