„Championship“ lygoje besivaržantis „Nottingham“ klubas Anglijos FA taurės trečiajame raunde netikėtai 1:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą.

Philipas Zinckernagelis 54-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Berndas Leno sėkmingai atrėmė kamuolį.

Edwardas Nketiah 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Jamesas Garneris 62-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Lewisas Grabbanas 83-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Nottingham“ ekipą į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.