Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:1 sutriuškino „Valencia“ futbolininkus.

Luka Modričius 40-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas nepakito.

Karimas Benzema pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Viniciusas Junioras 52-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Goncalo Guedesui 76-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau pirmasis atsidūrė prie atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus sušvelnino rezultatą 1:3.

K.Benzema rungtynių pabaigoje dar kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę 4:1.