„Liverpool“ Anglijos FA taurės pusfinalyje 3:2 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą.

Ibrahima Konate jau 9-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Sadio Mane 17-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0. Pastarasis pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Jackas Grealishas 47-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Naby Keita 69-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Luisas Diazas 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Zackary Steffenas ir rezultatas nepakito.

Bernardo Silva 91-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir priartėjo prie varžovų rezultatu 2:3.

„Liverpool“ klubas FA taurės finale susitiks su „Chelsea“ ir „Crystal Palace“ poros nugalėtoju.