0

Šeštadienio vakarą Anglijoje sužaista dvylika FA taurės šešioliktfinalio rungtynių. Užtikrintai į aštuntfinalį pateko „Manchester United“ klubas, kuris namuose 4-1 įveikė Londono „Fulham“ ekipą.

Pirmąjį įvartį „Man Utd“ įmušė jau 3 susitikimo minutę kai paskirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo veteranas Ryanas Giggsas. Daugiau įvarčių pirmoje rungtynių dalyje nebuvo

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Man United“ įmušė du įvarčius be atsako. 50 ir 52 minutėmis šeimininkams atitinkamai įvarčius pelnė puolėjai Wayne‘as Rooney ir Javieras Hernandezas.

J.Hernadezas šiame mače įmušė ir dar vieną įvartį. Puolėjas iš Meksikos dublį pasiekė 66 minutę. Nors svečių gretose po 11 minučių pasižymėjo Aaronas Hughesa, tačiau šis įvartis virto tik garbės, nes daugiau Londono ekipai pasižymėti taip ir nepavyko.

Sunkią pergalę iškovojo kitas Mančesterio klubas „Manchester City“. Ši ekipa tik rungtynių pabaigoje pelnė įvartį ir nugalėjo „Stoke City“ komandą. Svečių iš Mančesterio gretose 85 minutę pasižymėjo Pablo Zabatela.

Londono „Arsenal“ klubas irgi šventė sunkią pergalę. „Arsenal“ svečiuose po intriguojančios kovos rezultatu 3-2 įveikė „Brighton“ ekipą. Du įvarčius „Kanonieriams“ pelnė Olivieras Giroudas bei pergalingą įvartį įmušė Theo Walcottas.

Dėka Johno Heitinga įvarčio paskutinę minutę, pergalę šventė ir Liverpulio „Everton“ ekipa, kuri 2-1 palaužė „Bolton“ klubą.

Tuo metu „Norwich“ ir Londono „Queens Park Rangers“ buvo išmesti ir FA taurės žemesnių lygų klubų. QPR namuose 2-4 pralaimėjo „MK Dons“ ekipai, o „Norwich“ namuose 0-1 labai netikėtai pralaimėjo „Luton Town“ klubui.

Penktadienį taip pat buvo sužaistas vienas FA taurės mačas ir jame pralaimėjimą patyrė Birmingemo „Aston Villa“ klubas, kuris svečiuose, mačo pabaigoje, 1-2 pralaimėjo „Millwall“ klubui.