0

Londono „Arsenal“ įmušė tris įvarčius per aštuonias antrojo kėlinio minutes ir po permainingos kovos 3-2 palaužė Birmingemo „Aston Villa“.

Arsene'o Wengero auklėtiniai po šios pergalės prasimušė į Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalį. Nepaisant to, kad antrąjį kėlinį svečiai pradėjo turėdami dviejų įvarčių pranašumą, po pertraukos Robino van Persie ir Theo Walcotto smūgiai lėmė „Arsenal“ pergalę.

Kitose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo - „Sunderland“ sužaidė lygiosiomis su „Middlesbrough“, tad kito etapo dalyvis paaiškės tik po papildomo mačo.

Rezultatai:

Londono „Arsenal“ 3 - 2 Birmingemo „Aston Villa“

33' [0 - 1] R.Dunne, 45' [0 - 2] D.Bent, 54' [1 - 2] R.van Persie (iš 11 m. baudinio), 57' [2 - 2] T.Walcott, 61' [3 - 2] R.van Persie (iš 11 m. baudinio).

"Sunderland" 1 - 1 "Middlesbrough"

16' [0 - 1] B.Robson, 59' [1 - 1] F.Campbell.