„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės trečiajame etape 4:0 sutriuškino Londono „Chelsea“ futbolininkus ir žengė tolyn.

Riyadas Mahrezas 23-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininku ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Julianas Alvarezas 30-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Philas Fodenas 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Masonas Mountas 55-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau Stefanas Ortega sėkmingai atrėmė kamuolį.

R.Mahrezas 85-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir „Man City“ iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

„Man City“ šiame susitikime iš viso atliko 9 smūgius ir 7 iš jų į vartų plotą. Tuo tarpu „Chelsea“ vos 3, o į vartų plotą – 1.