FA taurės turnyre, kuriame burtai nuolat suveda skirtingų lygų klubus, kasmet vis pasitaiko sensacingų rezultatų. Ne išimtimi tapo ir 2021/2022 m. turnyras.

Trečiajame rate šeštadienį vos 6-oje Anglijos lygoje žaidžianti „Kidderminster“ komanda namuose 2:1 patiesė 2-os lygos klubą „Reading“. Skaičiuojama, kad dabartinėje Anglijos klubinio futbolo struktūroje „Reading“ yra 79 vietomis aukščiau už „Kidderminster“.

„Reading“ klubą 45-ą minutę į priekį išvedė Rumunijos rinktinės George‘as Puscasas, tačiau po pertraukos vaizdas pasikeitė. 69-ą minutę pusiausvyrą atstatė Samas Austinas, o 82-ą min. sensacingą pergalę išplėšė Amari Morganas-Smithas.

Rungtynių pabaiga buvo nervinga, į aikštę pradėti leisti deglai, o „Reading“ fanai skandavo, kad jiems gėda dėl savo komandos žaidimo. Teisėjas pridėjo net 12 minučių laiko, bet ir tai neišgelbėjo svečių.

Emocijų netrūko ir kitose rungtynėse, kuriose „Crystal Palace“ svečiuose 2:1 įveikė „Millwall“. Svečių žaidėjas Michaelas Olise‘as, nuėjęs kelti kamuolio nuo kampinio gairelės, sulaukė varžovų fanų išpuolio – jam į galvą paleistas vandens buteliukas.

Tiesa, M.Olise‘as nekrito ir ant žemės nesiraitė, o nuėjo, nuspyrė buteliuką ir parodė gestą fanams, kad jie gali mėtyti buteliukus ir toliau.

„Millwall“ fanai negražiai elgėsi ir su Conoru Gallagheriu. „Sky Sports“ praneša, kad jam buvo skirtos homofobiškos skanduotės.

Taip pat „Millwall“ fanai nušvilpė prieš rungtynes priklaupusius varžovus ir dar mėtė deglus į aikštę. „Millwall“ klubas pažadėjo, kad jei suras žmogų, kuris skandavo homofobiškas skanduotes, tuomet jam iki gyvenimo galo bus uždrausta patekti į klubo stadioną.

Tuo tarpu Londono „Chelsea“ klubas Anglijos FA taurės trečiojo raundo rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „Chesterfield“ futbolininkus.

Timo Werneris 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Chelsea“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Callumas Hudsonas-Odoi 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.

Romelu Lukaku 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rungtynių rezultatas tapo jau 3:0. Andreasas Christensenas 39-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Hakimas Ziyechas antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį 5:0. Akwasi Asante 80-ąją minutę pelnė svečiams paguodos įvartį ir šiek tiek sušvelnino rungtynių rezultatą 1:5.