Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dejanas borovnjakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dejanas borovnjakas“.

Dejanas Borovnjakas papildė Salonikų klubą

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Dejanas Borovnjakas lieka Graikijoje. Tiesa, 24 metų 209 cm ūgio puolėjas pakeitė komandą. Aukštaūgis iš Serbijos savo šalies žiniasklaidai patvirtino, jog kitą sezoną vilkės Salonikų „Aris“ ekipos marškinėlius. „Esu labai laimingas, jog lieku Graikijoje. „Aris“ yra komanda, turinti didžią istoriją bei puikius sirgalius.
2010-07-16

Vilniaus derbyje – „Lietuvos ryto“ triumfas

LKL rungtynėse Vilniaus „Sakalų“ (2/4) ekipa namuose 72:97 (16:27, 16:22, 23:23, 17:25) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ (5/0) krepšininkams. Rungtynes 5 taškais iš eilės pradėjo „Lietuvos ryto“ krepšininkai (5:0), tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu 6:0 bei išsiveržė į priekį – 6:5. Įpusėju kėlinukui svečiai pirmavo 11:8. Ketvirčiui artėjant į pabaigą LKL čempionai spurtavo 13:3 bei likus žaisti 45 sekundes pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 25:15. Toks skirtumas tarp k...
2009-11-07

„Lietuvos rytas“ nerado argumentų prieš „Olympiacosą“

Pirmą pralaimėjimą šiame Eurolygos sezone patyrė LKL čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ – mūsiškiai Pirėjuje 73:97 (14:25, 17:27, 19:23, 23:22) neatsilaikė prieš „Olympiacos“ ekipą su Linu Kleiza.
2009-11-04

„Lietuvos rytas“ Eurolygoje nuskynė antrą pergalę

LKL čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ Eurolygoje iškovojo antrą pergalę iš eilės – mūsiškiai išvykoje 69:62 (20:11, 21:18, 20:17, 8:16) įveikė Orleano „Ententę“. Rungtynes tritaškius pradėjo M.Gecevičius – 3:2. Sužaidus 3 minutes tas pats M.Gecevičius smeigė dar vieną tritaškį ir vilniečiai truktelėjo į priekį – 8:4. Įpusėjus kėlinukui ir „Lietuvos rytui“ pirmaujant 8:6 varžovų vyr. treneris paprašė minutės pertraukėlės.
2009-10-29

Ar „Lietuvos rytas“ paseks „Žalgirio“ pėdomis?

Šiandien 19 val. 45 min. Vilniaus „Siemens“ arenoje savo pirmajame Eurolygos mače susikaus „Lietuvos rytas“ ir Stambulo „Efes Pilsen“. Ar pavyks LKL čempionui pakartoti „Žalgirio“ sėkmę? Varžovai – grėsmingi Europos taurės laimėtojų „Lietuvos ryto“ krepšininkų jau pačiame Eurolygos starte laukia labai rimtas iššūkis – tarpsezonį gerokai sustiprėjusi „Efes Pilseno“ komanda.
2009-10-22

„Lietuvos rytas“ nušlavė Šakių „Zanavyką“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ draugiškose rungtynėse pirmadienį svečiuose net 61 taško skirtumu 111:50 (31:15, 29:6, 36:8, 15:21) nugalėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) vicečempionus Šakių „Zanavyko“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Aronas Baynesas. Jis pelnė 31 tašką.
2009-10-06

Dėl prasto teisėvimo nutrauktas draugiškas „Lietuvos ryto“ mačas

Vilniaus „Lietuvos rytas“ draugiškame mače Druskininkuose nugalėjo Gdynės „Asseco Prokom“ ekipą rezultatu 64:57. Trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama ekipa rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Evaldas Dainys, Dejanas Borovnjakas, Donatas Zavackas, Steponas Babrauskas, Martynas Gecevičius.