Vilniaus „Lietuvos rytas“ draugiškame mače Druskininkuose nugalėjo Gdynės „Asseco Prokom“ ekipą rezultatu 64:57.

Trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama ekipa rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Evaldas Dainys, Dejanas Borovnjakas, Donatas Zavackas, Steponas Babrauskas, Martynas Gecevičius. Rungtynes sėkmingiau pradeda Vilniaus komanda – 8:2.

Puolime varžovus toliau terorizuoja D.Borovnjakas, užbaigdamas trečią ataką iš eilės, tačiau čia pat seka dvi ekipos klaidos paeiliui, o Gdynės puolėjas Q.Woodsas smeigia tritaškį – 11:9. Komandos kapitonas S.Babrauskas pelno tritaškį, tačiau kelias atakas iš eilės varžovai įveikia "Lietuvos ryto" gynybą – 19:14.

Į aikštę išbėgęs lenkų vyr. treneris T.Pačėsas apšaukia teisėją ir nubaudžiamas technine pražanga, vilniečiai realizuoja baudos metimus – 25:17. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes, 27:19 R.Kuncaičio ekipos naudai.

Q.Woodsas išprovokuoja A.Bayneso pražangą, sekančioje atakoje prasiveržia ir pelno 2 taškus – 31:25. M.Bjelica pelno du taškus, išprovokuoja pražangą, D.Zavackas sumeta baudas, lenkai atsako pora dvitaškių – 36:29. Po itin rezultatyvaus pirmojo kėlinio – 38:32.

Antrą kėlinį komandos pradeda rezultatyviomis atakomis – 41:36. Pora minučių vilniečiai nepelno taškų, lenkai išlygina skirtumą – 41:41. M.Gecevičius pataiko iš toli, D.Borovnjakas prasiveržia po krepšiu, Gdynės puolėjas R.Burrellas sumeta baudos metimus – 46:44. Lieka žaisti 4 minutes iki kėlinio pabaigos.

Tiek T.Pačėsas, tiek R.Kuncaitis toliau labai emocingai reaguoja į teisėjų sprendimus, sykį net apšaukė vienas kitą. „Lietuvos ryto“ gretose kamuolį įžaidinėja M.Gecevičius, aikštėje taip pat A.Baynesas, D.Zavackas, S.Babrauskas bei L.Brazdauskis. D.Zavackas užbaigia greitą ataką, T.Pačėsas prašo minutės pertraukėlės –53:50. Kėlinys baigiasi vilniečiams pirmaujant 55:50.

Trečiasis kėlinukas kėlinukas prasideda nesėkminga Lenkijos klubo ataka sužingsniavus Q.Woodsui. Praėjus vienai kėlinuko minutei M.Gecevičius pelno 2 taškus su pražanga, kurią sėkmingai realizuoja – 58:50.

Praėjus keturioms kėlinuko minutėms „Asseco Prokom“ treneris Tomas Pačėsas, nepatenkintas teisėjų sprendimais, užsidirbo diskvalifikacinę pražangą ir su savimi iš salės išsivedė visą komandą. Rungtynės nutrauktos. „Lietuvos rytas“ laimėjo 64:57.