asseco prokom

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asseco prokom“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asseco prokom“.

„Neptūno“ pergalių kalvis grįžo į Lietuvą

Ketvirtadienį Danielis Ewingas atvyko į Lietuvą. Pernai geriausiu „Tete-a-Tete Casino-Lietuvos krepšinio lygos“ legionieriumi pripažintas 33-ejų amerikietis šio sezone Klaipėdos „Neptūne“ turėtų debiutuoti savaitgalį. „Džiaugiuosi grįžęs į krepšinio šalį ir noriu kuo greičiau užsivilkti „Neptūno“ marškinėlius bei prisidėti prie Klaipėdos komandos pergalių“, – sakė D. Ewingas.
2017-02-23

„Neptūno“ žaidimui diriguos patyręs amerikietis

Tapo aišku, kas diriguos „Neptūno“ žaidimui kitą sezoną. Klaipėdiečiai pasirašė sutartį su didelę patirtį turinčiu amerikiečiu 32-jų metų 191 cm ūgio krepšininku Danieliu Ewingu. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis žaisti amerikietis net keturis sezonus yra rungtyniavęs Eurolygoje ir jo patirtis bus labai reikalinga Klaipėdos komandai.
2015-08-16

K. Kemzūra paliko „Asseco Prokom“ vyriausiojo trenerio postą

Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa oficialiai paskelbė, kad abipusiu susitarimu išsiskyrė su vyriausiuoju treneriu Kęstučiu Kemzūra. Lenkijos čempionų vadovai dėkoja 42 metų specialistui už profesionalų požiūrį bei darbą su komanda ir linki sėkmės ateityje. Nuo šiol „Asseco Prokom“ vadovaus buvęs K. Kemzūros asistentas Andrew Adamekas. Vadovai viliasi, jog jam pavyks išlaikyti komandą Lenkijos pirmenybių viršūnėje.
2012-12-16

28 taškų deficitą panaikinę K. Kemzūros auklėtiniai iškovojo neįtikėtiną pergalę

Neįtikėtina pergale pasirodymą šio sezono Eurolygos turnyre baigė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (2/8) klubas. Galimybes patekti į kitą etapą jau seniai praradę Lenkijos čempionai B grupės paskutiniojo turo mače išvykoje panaikino net 28 taškų deficitą ir po pratęsimo 95:88 (13:26, 15:25, 24:12, 24:13, 19:12) įveikė Sienos „Montepaschi“ (5/5) krepšininkus.
2012-12-13

Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ klubas paskutinėmis sekundėmis po pratęsimo išplėšė pergalę Belgrade

Techninėmis pražangomis apipiltame Eurolygos D grupės mače palankią Vilniaus "Lietuvos rytui" pergalę iškovojo Barselonos „Regal Barcelona“ (9/0) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, kuris svečiuose po pratęsimo 68:67 (13:14, 12:16, 18:14, 15:14, 10:9) palaužė Belgrado „Partizan“ (2/7) komandą. Pergalingus du taškus svečiams iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 15 sekundžių baudų metimais pelnė Marcelinho Huertas. Šių rungtynių arbitrai skyrė net tris technines pražangas.
2012-12-06

Fiasko: K. Kemzūros auklėtiniai Eurolygoje patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės Eurolygos turnyro B grupėje patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (1/6) ekipa, kuri svečiuose 48:63 (13:13, 10:21, 8:13, 17:16) nusileido grupės lyderei Malagos „Unicaja“ (6/1) komandai. Po lygaus pirmojo ketvirčio, kuriame abi komandos kartu pelnė vos 26 taškus, Lenkijos čempionų žaidimas pakriko antrajame kėlinyje.
2012-11-22

T. Pačėsą supykdė „Rockets“ sprendimas D. Motiejūną išsiųsti į NBDL

Buvusį Donato Motiejūno trenerį Tomą Pačėsą nustebino ir supykdė Hjustono „Rockets“ vadovų sprendimas išsiųsti jo auklėtinį į antrąją NBA lygą - NBDL rašo lrytas.lt. Praėjusiame sezone lietuvį Gdynės „Asseco Prokom“ gretose treniravęs T.Pačėsas įsitikinęs, kad buvęs jo auklėtinis yra panašaus pajėgumo kaip kitas NBA naujokas Jonas Valančiūnas ir galėtų net geriau žaisti už jį, kaip pavadino strategas, „juokingoje“ lygoje.
2012-11-13

Įspūdingas trečiasis kėlinys „Montepaschi“ leido sutriuškinti K. Kemzūros auklėtinius

Antrąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Sienos „Montepaschi“ (2/3) klubas, kuris svečiuose 101:66 (21:22, 21:13, 37:12, 22:19) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamus Gdynės „Asseco Prokom“ (1/4) krepšininkus. Italijos čempionai su lenkais vargo du kėlinius, tačiau po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir per 10 minučių įmetė net 37 taškus, o praleido vos 12. Tai leido svečiams susikrauti solidų pranašumą ir jį išsaugoti iki susitikimo pabaigos.
2012-11-09

K. Kemzūros klubas pasipildė Gruzijoje žaidusiu britu

Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas sudarė kontraktą su sunkiojo krašto puolėjo ir „centro“ pozicijose galinčiu žaisti Ryanu Richardsu. 21 metų 212 cm ūgio britas praėjusį sezoną žaidė Gruzijos grandų Tbilisio „Sokhumi“ gretose. Gruzijos čempionate R.Richardas vidutiniškai per 24 minutes rinkdavo 12,2 taško ir sugriebdavo 5,8 atšokusio kamuolio.
2012-11-06

K. Kemzūros auklėtiniai nepasipriešino fantastiškai tritaškius metusiems Izraelio čempionams

Trečiąją nesėkmę ketvirtose Eurolygos B grupės rungtynėse patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (1/3) klubas, kuris svečiuose 62:93 (13:27, 17:23, 17:22, 15:21) nepasipriešino Tel Avivo „Maccabi“ (4/0) krepšininkams. Intrigos šiame mače neliko jau pirmojo ketvirčio viduryje.