Lenkijos pirmenybių antrojo etapo A grupės rungtynėse Gdynės „Asseco Prokom“ (3 ir 1) ekipa su Donatu Motiejūnu namuose 92:84 (18:18, 16:20, 17:12, 24:25, 17:9) po pratęsimo palaužė Dainiaus Adomaičio treniruojamą Slupsko „Energa Czarni“ (2 ir 2) komandą, kurios garbę gina Mantas Česnauskis.

D.Motiejūnas per 36 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (9/16 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo klube.

22 taškus įmetė, 6 kamuolius atkovojo ir 8 rezultatyvius perdavimus nugalėtojams atliko Jerelas Blassingame'as. 15 taškų pridėjo Przemyslawas Zamojskis.

26 minutes žaidęs M.Česnauskis surinko 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems buvęs „Šiaulių“ aukštaūgis Davidas Weaveris pelnė 17 taškų.