Pirmąją pergalę po septynių nesėkmių iš eilės Eurolygos turnyre iškovojo Tomo Pačėso vadovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa, kuri savo aikštelėje 67:52 (13:15, 14:15, 23:3, 17:19) įveikė Liublianos „Union Olimpija“ (1/7) klubą.

Įpusėjus susitikimui svečiai dar buvo priekyje (30:27), tačiau fantastiškai sužaistas trečiasis kėlinys, per kurį Gdynės klubas į savo krepšį praleido tik tris taškus, nepaliko jokių vilčių finansinės krizės krečiamam „Union Olimpija“ klubui.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 36 minutes pelnė 11 (dvitaškiai 2/8, tritaškiai 2/4, baudos 1/5) taškų, atkovojo net 21 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

„Asseco Prokom“: L.Sewerynas, J.Blassingame'as ir P.Frasunkiewičius - po 12, D.Motiejūnas 11, A.Lapeta 9.

„Union Olimpija“: B.Rothbartas 16, D.Thompsonas ir A.Čapinas (7 rez. perd.) - po 11, S.Salinas 10.