Pergalingai Eurolygoje debiutavo Dariaus Songailos atstovaujamas Stambulo „Galatasaray“ klubas, išvykoje 76:72 (21:19, 11:18, 27:11, 17:24) D grupės rungtynėse įveikęs Tomo Pačėso Gdynės „Asseco Prokom“ ekipą, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas.

Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė svečiams iš Turkijos, kuriuos į priekį vedė per 4 minutes 8 taškus pelnęs Jaka Lakovičius. Vis dėlto T.Pačėso auklėtiniai atsitiesė po blankios pradžios, pavijo priešininkus, perėmė iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo priekyje 37:32.

Tiesa, per ilgąją pertrauką „Galatasaray“ padarė reikiamas išvadas ir po spurto 10:2 susigrąžino pranašumą - 42:39. Turkų spurtas prasitęsė iki 17:2, o „Asseco Prokom“ situacija darėsi labai komplikuota - 49:39. Po kelių minučių T.Pačėso auklėtinių padėtis dar pablogėjo - ketvirtajame kėlinuke komandas skyrė 18 taškų (68:50). Vis dėlto net ir kritinėje situacijoje D.Motiejūno klubas nepasidavė ir likus žaisti mažiau nei 2 minutes skirtumas ištirpo iki trijų - 67:70. Netrukus rezultatas buvo lygus - 71:71. Nepaisant trijų iš eilės pramestų baudų, „Galatasaray“ bent minimaliai išsiveržė į priekį (72:71), o per likusias 16 sek. keletą progų išlyginti rezultatą turėję šeimininkai jomis nepasinaudojo.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 32 minutes, pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 0/5 trit., 5/10 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo bei prasižengė po 3 kartus.

D.Songaila per 16 minučių prie pergalės pridėjo 3 taškus (1/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, suklydo 1 ir prasižengė 3 sykius.

„Galatasaray“: J.Lakovičius 21 (6/7 trit.), Prestonas Shumpertas 12, Lukša Andričius 11.

„Asseco Prokom“: D.Motiejūnas ir A.Hrycaniukas po 15, Oliveris Lafayette'as 12, Alonzo Gee 10 (9 atk. kam.).