Lenkijos krepšinio čempionato antrojo etapo A grupės mače Zgorželeco „PGE Turow“ (0 ir 4) ekipa su Giedriumi Gustu namuose 63:93 (7:21, 15:22, 22:26, 19:24) nusileido Gdynės „Asseco Prokom “ (3 ir 1) komandai, kurioje žaidžia Donatas Motiejūnas.

G.Gustas per 6 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), po kartą prasižengė ir suklydo.

Pralaimėjusiems Michalas Chylinskis ir Konradas Wysockis atitinkamai įmetė 14 bei 13 taškų.

28 minutes ant parketo praleidęs D.Motiejūnas surinko 19 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė, blokavo 2 varžovų metimus ir buvo rezultatyviausias savo klube.