0

Įspūdingas trileris ketvirtadienį vakare vyko Stambule, kur ginklus Eurolygos D grupės rungtynėse surėmė Dariaus Songailos atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (3 ir 3) ekipa bei Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (0 ir 6) komanda su Donatu Motiejūnu. Dramatišką mačą po pratęsimo 78:76 (12:14, 22:17, 12:16, 24:13, 8:6) laimėjo turkai.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti minutę svečiai pirmavo 70:65, tačiau „Galatasaray“ sugebėjo išplėšti pratęsimą - 70:70.

Iki papildomo laiko pabaigos likus 42 sekundėms D. Motiejūnas galėjo baudos metimais išvesti savo komandą į priekį, tačiau abu metimai skriejo pro šalį. Čia pat Z. Pachulia atsakė tuo pačiu. Lemiamos Lenkijos čempionų atakos metu kamuolį gavo D.Motiejūnas, tačiau jo tritaškis buvo labai netaiklus. Z. Pachualia realizavo vieną baudą (78:76), o per likusias 4 sekundes O. Lafayette'as spėjo dar išmesti labai sudėtingą tritaškį, tačiau kamuolys net nelietė lanko.

D. Songaila per 20 žaidimo minučių pelnė 10 taškų (5/11 dvitaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, gavo 2 blokus, išprovokavo 2 pražangas, prasižengė 5 kartus ir surinko 3 naudingumo balus.

Nugalėtojams Zaza Pachualia įmetė 19 taškų (10 atk. kam.), Prestonas Shumpertas - 13 (7 atk. kam.), Jamonas Lucasas - 12 taškų.

35 minutes ant parketo praleidęs D. Motiejūnas surinko 22 taškus (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/10 baudos metimai), sugriebė 10 ir atėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, išprovokavo 8 pražangas, suklydo 5 sykius, prasižengė 4 kartus ir surinkęs 30 naudingumo balų buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

Pralaimėjusiems Oliveris Lafayette'as pelnė 18 taškų (2/8 tritaškiai), Przemyslawas Zamojskis - 15, Adamas Hryčaniukas pridėjo 6 taškus.