0

Antrą pralaimėjimą antrajame Eurolygos ture patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, B grupės rungtynėse namuose 75:77 (22:28, 17:17, 20:18, 16:14) turėjęs pripažinti Malagos „Unicaja“ (1/1) pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Unicaja“ spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą - 37:24. Tačiau lenkai nepasidavė, atsitiesė ir atkakliai mynė priešininkams ant kulnų iki pat ketvirtojo kėlinio. Po beveik 30 minučių pertraukos (37 min.) K.Kemzūros kariauna galiausiai vėl buvo priekyje. Septynis taškus iš eilės pelnė Adamas Hrycaniukas ir likus žaisti kiek per 2 min. „Asseco Prokom“ pirmavo 72:70.

Vis dėlto euforija Gdynėje greitai baigėsi. Tritaškiu andalūzams pranašumą sugrąžino Txemi Urtasunas, čia pat atotrūkį padidino Jamesas Gistas - 72:75. Du iš eilės „Asseco Prokom“ amerikiečių tritaškiai skriejo pro šalį, o svečių pergalę įtvirtino taiklūs Earlo Calloway'aus baudų metimai.

„Unicaja“: Marcusas Williamsas 18 (5/7 trit.), Txemi Urtasunas 14, Zoranas Dragičius 10.

„Asseco Prokom“: Lukašas Košarekas 16 (8 rez. perd.), Frankas Robinsonas 14, Adamas Hrycaniukas 11 (7 atk. kam.).